b_Newsتماس با روسای هیات های بسکتبال:

به سید اولاد پیغمبر رای بدهید!

تاریخ: 1396/10/19
زمان: 11: 00
نوع: گزارش
وزارت ورزش و جوانان بالاخره اسامی نامزدهایی را که گفته می شود تاکنون صلاحیت شان برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون بسکتبال تایید شده، اعلام کرد.

آرینا ادیب زاده/ وزارت ورزش و جوانان بالاخره اسامی نامزدهایی را که گفته می شود تاکنون صلاحیت شان برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون بسکتبال تایید شده، اعلام کرد.در این لیست که طبق آیین نامه جدید وزارت ورزش برای انتخابات فدراسیون های ورزشی باید 10 روز قبل از انتخابات اعلام می شد نه هفت روز بهروز منتقمی، سیدمهرداد هاشمی، رمضانعلی دولو، مهرداد آگین، مازیار ناظمی، سیدحسن طباطبایی، کرم ا... علیمرادی، رضا درویش، غلامعلی محمدعلیپور، رضا مهندسی و رامین احمدی طباطبایی جای دارند.

پیش از این نیز 9 کاندیدای دیگر از انتخابات بسکتبال به دلایل مختلف کنار گذاشته شده بودند. علی حایک، ناشر رضایی، حمید گرامیان و نعیمه سادات موسوی ظفر انصراف دادند و گفته شد شبنم کلاهی، مهدی یوسفی صادقلو، همایون ایزدپناه و محمدحسین انصاری جعفری شرایط مدیریتی را ندارند.درباره رضا درویش هم مورد نداشتن مدرک تحصیلی مورد نظر عنوان شد.اما در این بین برخی ها هم با تایید نشدن از سوی حراست از قافله عقب ماندند.نام جواد داوری هم در بین کاندیداها نیست که گفته می‌شود با تایید مدرک تحصیلی رییس هیات بسکتبال اصفهان او هم به جمع نامزدهای نهایی انتخابات فدراسیون اضافه خواهد شد.

همچنین براساس اعلام مسوول امور مجامع ورزشی تا روز پنجشنبه احتمال تغییر فهرست نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده و اضافه شدن گزینه ای جدید به آن وجود دارد.

 

دستمال کثیف، شیشه را تمیز نمی کند!

آن طور که از دل جامعه بسکتبال شنیده می شود، بیشتر اعضای مجمع روی گزینه بسکتبالی که سلامت کارش زبانزد شده توافق نظر دارند. کسی که اعتقاد دارد با دستمال کثیف نمی توان شیشه را پاک و تمیز کرد بنابراین از اقدامات متداول پیش از انتخابات برای رای جمع کردن صرف نظر کرده و تصمیم درست را به وجدان خود اعضای مجمع واگذار کرده است.

اما در طرف مقابل تحرکاتی از سوی برخی دیگر از کاندیداها از زمان ثبت نام تا کنون صورت گرفته است. از جمله ضیافت برج میلاد تا پیشنهاد مالی و غیره به روسای هیات ها ! در جدیدترین و جالب ترین مورد هم فردی از بدنه سابق فدراسیون که نفوذ خوبی بین اهالی این رشته دارد، با روسای هیات ها تماس گرفته و گفته:«من نگران وضعیت بسکتبال هستم. به سید اولاد پیغمبر رای بدهید!»

اینکه آیا خود کاندیدای مورد نظر از این اقدام غیر اخلاقی با خبر است یا نه مشخص نیست اما آن چیزی که توی ذوق می زند تکاپوی مهره های سوخته بسکتبال برای تعیین خط مشی آینده این رشته است.

بسکتبال در سال های اخبر از دوران اوجش فاصله گرفته بود و با استعفای اجباری محمود مشحون به هوای تازه فکر می کرد بنابراین تکاپوی مهره های قدیمی که کارنامه اخیرشان واضح و مشهود است قطعا راهگشای آینده نیست و باعث درجا زدن یا حتی عقب افتادن بیش از پیش آسمانخراش ها می شود که دود آن ابتدا به چشم خود اعضای مجمع می رود.

مجمع انتخاباتی بسکتبال ساعت 10 صبح 23 دی‌ در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.