b_Newsپرسپولیس به گربه سیاهش رسیدر

بازی اول و آخر!

تاریخ: 1396/10/22
زمان: 10: 51
نوع: خبر
بازی با گربه سیاه! این توصیفی است که از تقابل مشکی‌پوشان با پرسپولیس می‌تواند ارائه داد.

حامد جیرودی / بازی با گربه سیاه! این توصیفی است که از تقابل مشکی‌پوشان با پرسپولیس می‌تواند ارائه داد. این تیم مشهدی که همچنان آن را سیاه جامگان نیز می‌نامند، اگر چه در انتهای جدول قرار دارد و یکی از تیم‌های کاندیدای سقوط به شمار می‌رود اما به نظر نمی رسد که بازی برابر این تیم، برای پرسپولیسی‌ها کار راحتی باشد و آنها در بازی‌های اخیر خود برابر مشکی پوشان ناکام بوده اند. شکست یا توقف‌هایی که آخرین آن در بازی رفت دو تیم به دست آمد و پرسپولیس که با گل زودهنگام فرشاد احمدزاده در دقیقه شش از حریف خود پیش بود اما امیرمحمد پناهی در دقیقه 85 بازی را به تساوی کشاند تا پرسپولیس دو امتیاز خانگی را در هفته چهارم از دست بدهد.
مشکی پوشان این روزها غلامرضا عنایتی را روی نیمکت خود به عنوان سرمربی دارد. آقای گل ادوار لیگ برتر که چند هفته ای است به جرگه سرمربیان جوان فوتبال ایران هم اضافه شده و امیدوار است در مربیگری هم روزهای پرفروغی را سپری کند. مهاجم پیشین استقلال، در آغاز راه یک ماموریت غیر ممکن را آغاز کرده و می‌خواهد تیم شهرش را از خطر سقوط نجات دهد. نکته امیدوار کننده ای که درباره مشکی پوشان وجود دارد، این است که این تیم در نیم فصل دوم با عنایتی باختی نداشته و دو تساوی و یک برد به دست آورده است. این تیم در آخرین بازی خود، تیم دوم جدول فولاد را در اهواز با تساوی یک بر یک متوقف کرد و حالا می‌خواهد برابر تیم اول لیگ هم به موفقیت برسد.
اما پرسپولیسی‌ها در حالی راهی مشهد شده اند که در بازی قبل خود، دو امتیاز خانگی دیگر را از دست دادند و برابر نفت تهران به تساوی بدون گل رسیدند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ اگر چه با اختلاف نسبت به تیم‌های دیگر در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند اما می‌خواهند تا هر طور که شده، امتیازات دیگر را هم به دست آورند تا به خواسته پروفسور یعنی قهرمانی قبل از پایان سال جامه عمل بپوشانند.
قرمزها در این مسابقه، شجاع خلیل‌زاده ومحسن مسلمان دو بازیکن اصلی خود را به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار ندارد و بشار رسن‌هافبک عراقی این تیم هم که در اردوی تیم ملی زیر 23 ساله‌های عراق حاضر است. به این ترتیب، حسین ماهینی یا محمد انصاری به دفاع وسط می‌روند تا احتمالا صادق محرمی یا شایان مصلح به ترکیب اضافه شوند که احتمال بازی کردن محرمی بیشتر است. ضمن این که به احتمال زیاد، فرشاد احمدزاده و گادوین منشا هم که در بازی قبل تنبیه انضباطی شده بودند، به ترکیب اصلی  بر می‌گردند تا پرسپولیس با قدرت بیشتری پا به این دیدار که از ساعت 14:30 فردا در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار خواهد شد، بگذارند.
اما با رفتن مهدی طارمی به الغرافه، در ادامه لیگ هم امید اصلی پرسپولیسی‌ها برای گلزنی به علی علیپور دوخته شده که در صدر جدول گلزنان لیگ هم هست و باید دید در این بازی گلزنی می‌کند یا خیر.
در مقابل هم، سیاه جامگان از پرسپولیسی‌های سابق در ترکیب خود بهره می‌برد. حمیدرضا علی عسگری، حسین بادامکی و یونس شاکری که پایش به گلزنی هم باز شده. عنایتی، همبازی سابق خود حنیف عمران زاده را هم به تیمش آورده و باید دید با این بازیکنان تیمش در این دیدار سخت، چه عملکردی خواهد داشت. دیداری که پیروزی در آن برای هر دو تیم از اهمیت زیادی دارد و در جدول برای شان تعیین کننده خواهد بود.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.