b_Newsرمزگشايي از پيامك‌هاي ردوبدل شده ميان گل‌محمدي و آجورلو

نتايجي كه گرفتم از سرتان هم زياد است

b_News به جاي بازخواست، بايد به من مدال افتخار بدهيد
تاریخ: 1396/10/22
زمان: 10: 02
نوع: خبر
یحيي گل‌محمدي به سيم آخر زد و از اختلافش با آجورلو و دعواي پيامكي‌اي كه با او داشته،‌ رمزگشايي كرد.

احد علوي /  يحيي گل‌محمدي به سيم آخر زد و از اختلافش با آجورلو و دعواي پيامكي‌اي كه با او داشته،‌ رمزگشايي كرد. پيش از اين هم از صحبت‌هاي گل‌محمدي مي‌شد فهميد كه سرمربي و مديرعامل رابطه خوبي با يكديگر ندارند. اما اين اختلاف از چه زماني اوج گرفت و به وجود آمد؟! با پايان رسيدن نيم‌فصل اول گل‌محمدي بدون هماهنگي با آجورلو ليست مازاد را اعلام مي‌كند كه در آن محمد نوري، شهرام گودرزي، محمد ابراهيمي و حتي گفته مي‌شود مهدي كياني حضور داشتند. گل‌محمدي به دليل بيانيه آجورلو و جريمه 20 درصدي‌اش اين روزها تراكتور را به آشوب كشيد و قصد ندارد آرامش را به تبريز برگرداند. نزديكان او مدعي شده‌اند كه پيامك‌هاي رد و بدل شده ميان يحيي و آجورلو، تندتر از آن چيزي بوده كه تصور مي‌شود. يك فرد مطلع در اين باره مي‌گويد: «يحيي خطاب به آجورلو گفته اين نتايجي كه گرفته‌ام، از سرتان هم زياد است.» درباره اين جمله سنگين و نسبتا توهين‌آميز يحيي گفته مي‌شود كه اين اظهارنظر آجورلو را بسيار رنجانده است و دليل برخوردهاي اخير هم همين بوده است. اما اين اتفاق در حالي رخ مي‌دهد كه آجورلو قصد داشته پس از شكست مقابل استقلال خوزستان در جام حذفي يحيي را جريمه كند و وقتي از يحيي دليل شكست مقابل استقلال خوزستان را مي‌پرسد، گل‌محمدي توجيهي جالبي مي‌آورد: «مگر ديگر تيم‌هاي ليگ‌برتري حذف نشده‌اند! اگر ايرانپوريان پنالتي را گل مي‌كرد، نمي‌باختيم.» اين صحبت يحيي در حالي مطرح مي‌شود كه استقلال خوزستان شش بازيكنش را مقابل تراكتور نداشته و تراكتور شش بازيكن محروم و مصدومش را در اين ديدار حذفي در اختيار داشته است و همين مساله باعث دلخوري آجورلو از گل‌محمدي مي‌شود اما گل‌محمدي جمله ديگري هم به آجورلو مي‌گويد: «به جاي  انتقاد كردن از من،‌ بايد به من مدال افتخار بدهيد كه اين تيم را براي شما جمع كرده‌ام.» اما مشكل يحيي اين مسايل نيست چرا كه وقتي خطاب به آجورلو مي‌گويد: «خجالت‌آور است كه پول مرا نمي‌دهيد، اگر مرا نمي‌خواهيد پولم را بدهيد تا بروم.» اين صحبت يحيي در حالي مطرح مي‌شود كه بازيكنان و گل‌محمدي 40 درصد از قراردادشان را گرفته‌اند. گويا وقتي اين صحبت‌ها به مذاق آجورلو خوش نمي‌آيد و صبر سردار تمام مي‌شود، به يحيي مي‌گويد: «با اين نتايجي كه گرفته‌ايد توقع داشتيد، پول هم بدهيم؟؟ نتايج تو خجالت‌آور است.» البته اين ديالوگ‌ها يا پيامك‌هاي رد و بدل شده ميان آنها پس از ديدار مقابل پرسپوليس بود كه از بازي استقلال‌خوزستان در دل دو طرف مانده بود. گويا آجورلو از اينكه او ليست مازاد را بدون هماهنگي اعلام كرده و در جام حذفي هم حذف شده تنها به دليل مسايل فني از گل‌محمدي ناراحت بوده اما حرف‌هاي تند يحيي كه از آن بوي منت گذاشتن بر سر تراكتور و هوادارانش مي‌آيد، كاسه صبر مديرعامل را لبريز كرد.
اين تنها اتفاق رخ داده ميان گل‌محمدي و باشگاه تراكتور نيست. او بر سر جذب بازيكنان هم آن طوري كه گفته مي‌شود، اختلاف داشته است. وقتي باشگاه بر سر جذب سوشا مكاني و رحمتي موافقت يحيي را مي‌گيرند و با اين دو گزينه صحبت مي‌كنند، ناگهان نظر گل‌محمدي عوض مي‌شود و اعلام مي‌كند كه گلر برزيلي بايد به تراكتور بيايد آن هم در شرايطي كه پرونده شكايت‌هاي خارجي تراكتور تازه خاتمه يافته است.
مندز برزيلي كه دستيار گل‌محمدي است مامور جذب گلر برزيلي مي‌شود. آلميدا به تبريز مي‌آيد اما ناگهان باشگاه برزيلي درخواست بيمه دوونيم ميليون يورويي مي‌كند كه بعد از چانه‌زني‌ها به 500هزار يورو و در نهايت با شصت هزار يورو بيمه عمر قراردادش با تراكتور قطعي مي‌شود. يحيي همچنين از طريق مندز درخواست جذب يك مهاجم را به باشگاه اعلام مي‌كند تا يك مهاجم برزيلي هم اين گونه به تراكتور بيايد. در حالي كه ارسلان مطهري با تراكتور قرارداد بسته و آنها به دنبال نانگ هم هستند.
حتي گفته مي‌شود گل‌محمدي به آجورلو گفته امسال از من توقع نتيجه نداشته باشيد بلكه سال آينده تيم را براي قهرماني خواهم بست. وعده‌اي كه هيچ مديرعامل فوتبالي‌ آن را نمي‌پذيرد. درست مثل آجورلو. اختلاف آجورلو و گل‌محمدي طبق گفته نزديكان يحيي آنقدر حاد شده كه ديگر نمي‌توانند با يكديگر همكاري كنند. زمزمه‌اي كه در اردوي تراكتور ميان بازيكنان مي‌چرخد اين است كه يحيي بعد از ديدار امروز مقابل نفت از تراكتور خواهد رفت. بايد ديد او اين كار را مي‌كند يا نه؟!

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.