b_Newsدایی بوندسلیگایی و شفر آلمانی

بازی اورجینال!

تاریخ: 1396/10/22
زمان: 11: 30
نوع: خبر
بازی متفاوت. بازی استقلال و سایپا معمولا جذاب و دیدنی از آب درآمده است.

حامد جیرودی / بازی متفاوت. بازی استقلال و سایپا معمولا جذاب و دیدنی از آب درآمده است اما بازی دو تیم با که از ساعت 16:35 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد، با بازی‌های قبلی که این دو تیم برابر هم برگزار کرده اند، تفاوت خواهد داشت. تفاوتی که بیشتر روی نیمکت دو تیم و سبکی که مربیان آنها دنبال می‌کنند، حس می‌شود.
استقلال در حالی در این مسابقه به میدان می‌رود که با تیمی که در نیم فصل اول در ورزشگاه تختی برابر سایپا قرار گرفت و بازی را واگذار کرد، شباهتی ندارد و رشد چشمگیری داشته است. این تیم که حالا وینفرد شفر را به عنوان سرمربی در اختیار دارد، فوتبالی چشم نواز و زیبا  ارائه می‌دهد که باعث شده آبی‌ها تا رده چهارم جدول بالا بیایند و به آینده خود در رقابت‌های این فصل امیدوار شوند. البته استقلال در بازی قبل خود مقابل تراکتورسازی به تساوی بدون گل رسید تا پس از سه برد پیاپی در لیگ، ششمین تساوی خود در این فصل را هم به دست آورد. استقلالی‌ها حالا امیدوارند تا برابر سایپا به پیروزی برسند تا هم شکست دور رفت برابر این تیم را جبران کرده باشند و هم شرایط خود را از لحاظ امتیازی در جدول بهتر کنند.
اما استقلالی‌ها به خوبی می‌دانند که علی دایی کسی نیست که به این راحتی‌ها به این تیم امتیاز بدهد. سایپا اگر چه در جدول دو پله پایین تر از استقلال است اما همانند این تیم 27 امتیازی است و مترصد فرصتی است تا از این تیم پیشی بگیرد. این تیم در طول این فصل روند باثباتی را طی نکرده اما روند بهتری را در بازی‌های اخیر خود طی کرده و امیدوار است تا شرایط خوبی را در ادامه لیگ برای خود به وجود آورد. نارنجی پوشان در آخرین بازی خود با نتیجه سه بر دو استقلال خوزستان را شکست دادند و حالا امیدوارند با برتری برابر دیگر استقلال لیگ، در بردن این تیم دبل کنند. هر چند که به نظر می‌رسد کار سختی را در پیش داشته باشند.
استقلال در این بازی هم سرور جباروف‌هافبک مطرح و ازبکستانی خود را به دلیل انضباطی در اختیار ندارند. بازیکنی که غیبت اش در ترکیب آبی‌ها مشهود است اما شفر چاره ای ندارد تا در این بازی هم بدون او سر کند. در این شرایط، امید استقلال به بازیکنانی مانند سید محسن کریمی، امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی است تا ورق را به سود این تیم برگردانند.
در طرف مقابل، مهدی ترابی همچنان ستاره اصلی سایپاست. بازیکن ملی پوشی که در بازی هفته قبل هم گل زد و هم پاس گل داد و دایی در بازی با استقلال هم روی او حساب ویژه ای باز کرده است. در بازی با استقلال خوزستان، محمد عباس زاده هم گل زد. بازیکنی که زمزمه‌های جدایی او از سایپا به گوش می‌رسد و باید دید شهریار از او چگونه استفاده خواهد کرد.
با این حال، جدال مربیان دو تیم هم در این مسابقه جالب توجه خواهد بود. شفر و دایی که هر دو نامشان با مکتب فوتبال آلمان گره خورده است. مربیانی که برای اولین بار در لیگ برتر ایران مقابل هم قرار می‌گیرند و در این میان باید دید کدامشان پیروز می‌شوند. دایی بوندسلیگایی یا شفر آلمانی در یک بازی اورجینال!

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.