b_Newsبه خادم ساعت دو نصف شب هم زنگ بزنی، جوابت را می دهد

میثم نصیری: فقط از خدا کمک می خواهم و التماس کسی را نمی کنم

تاریخ: 1396/10/24
زمان: 17: 02
نوع: گفتگو
یکی از کشتی گیرانی که این روزها زیر نظر رسول خادم تمرینات آماده سازی خود را در تیم ملی کشتی آزاد دنبال می کند، میثم نصیری است.

حامد جیرودی/ یکی از کشتی گیرانی که این روزها زیر نظر رسول خادم تمرینات آماده سازی خود را در تیم ملی کشتی آزاد دنبال می کند، میثم نصیری است. کشتی گیر زنجانی که در المپیک 2016 ریو و قبل از آن هم زیر نظر خادم کار کرده بود و حالا از این که رییس فدراسیون کشتی به تیم ملی برگشته است، خوشحال به نظر می رسید. نصیری که به تازگی به جرگه متاهلین پیوسته، در گفت و گویی که با «گل» داشت، به این موضوع اشاره کرد که خادم در همه حال پیگیر امور ملی پوشان است و هوای آنها را دارد.

 

از شرایط اردوهای تیم ملی برای مان بگو.

تیم ملی تاکنون سه، چهار مرحله اردو را پشت سر گذاشته است اما من دومین مرحله ای است که در اردو حضور دارم، چراکه در حال انجام مراسم ازدواجم بودم.

 

مبارک باشد. پس به سلامتی داماد شدی؟

بله خدا را شکر ازدواج کرده ام و مراسمی هم برگزار کردم که دوستان کشتی گیر هم لطف کردند و در آن شرکت داشتند.

 

حالا که ازدواج کرده ای، شرایط کار و درآمدت بهتر نشده است؟

نه من دیگر این حرف ها را رها کرده ام و دیگر از کسی هم انتظاری ندارم. حالا فقط از خدا کمک می خواهم و التماس کسی را نمی کنم. خدا بزرگ است و به ما کمک خواهد کرد.

 

الان وضعیت خودت از لحاظ فنی به چه صورت است؟

من متاسفانه مقداری از لحاظ گردن آسیب دیده ام و از آقا رسول چند روزی مرخصی گرفته ام تا MRI بدهم و وضعیتم مشخص شود.

 

کار دوباره با خادم چطور است؟

آقا رسول در کارش خیلی جدی است و سخت گیر هم هست. چون می خواهد ملی پوشان آماده شوند. البته آقای محمد طلایی و دودانگه هم خیلی زحمت کشیدند. ما خیلی حیف شد که در مسابقات جهانی 2017 پاریس نتیجه نگرفتیم. یک مقدار بدشانسی آوردیم و مقداری هم داوری اذیت مان کرد اما امیدوارم با آمدن آقای خادم دوباره بتوانیم به موفقیت های خوبی دست پیدا کنیم.

 

قبلا گفته بودی که خادم خیلی حالت را می پرسد، الان هم همین طور است؟

انصافا خیلی پیگیر است. از وقتی از مسابقات جهانی برگشتیم، رییس هیات کشتی استان زنجان یک حالی ازمن نپرسیده است اما آقا رسول با این که صد تا شاگرد دارد، ساعت دو نصف شب هم به او زنگ بزنی و کار داشته باشی، جوابت را می دهد.

 

به نظرت این که هم ریاست فدراسیون را بر عهده دارد هم مسوول فنی تیم ملی است، اشکالی در کار خادم ایجاد نمی کند؟

من فکر می کنم که آقای خادم خودش شرایط  را سنجیده که آمده است. ضمن این که آقای طلایی، علیرضا رضایی و فردین معصومی و بقیه مربیان هم در کنار او هستند و کمکش می کنند.

 

فکر می کنی تیم ملی حالا که به مسابقات جام جهانی دعوت شده، باز هم بتواند عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد؟

چرا که نه، تیم ما همیشه جزو بهترین ها بوده و مقام های خوبی را هم به دست آورده است. ما شش دوره پیاپی عنوان قهرمانی را به دست آورده ایم و بازهم می توانیم در خاک آمریکا قهرمان شویم.

 

وزنت را تغییر داده ای؟

بله از این به بعد به امید خدا در وزن 70 کیلوگرم کشتی می گیرم.

 

ما بازی های آسیایی 2018 جاکارتا را هم در پیش داریم. به نظرت می توانی تیم ملی را در این رقابت ها همراهی کنی؟

من زحمت خودم را می کشم و در سخت ترین شرایط هم تمرین کرده ام. تقریبا هم شرایطم خوب است. امیدوارم در انتخابی به موفقیت برسم و بتوانم همراه با تیم به این رقابت ها اعزام شوم و نتیجه خوبی هم بگیرم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.