b_Newsمدیرعامل استقلال تماشاگران را دو برابر کرد

افتخاری: این فحش ها مقابل 150 هزار نفر محو است

تاریخ: 1395/11/19
زمان: 22: 17
نوع: خبر
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بازی بسیار سختی مقابل السد داشتیم و تیم قدرتمندی مقابل ما حاضر شده بود.

به گزارش سایت روزنامه گل، رضا افتخاری در پایان دیدار استقلال و السد قطر در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استقلال مقابل تیم قدرتمندی قرار گرفت و بازی بسیار سنگین بود، بیشتر مسابقه دراختیار استقلال بود، اینطور که من تحقیق کردم گل صحیح ما مردود اعلام شده بود. موقعیت‌های زیادی داشتیم و با بدشانسی، خیلی از توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد.
وی افزود: تجربه خیلی خوبی بود، از این تیم نباید بیشتر از این انتظار داشته باشیم. با تمام وجود مقابل السد ایستادند و برای ایران افتخار کسب کردند. به هواداران استقلال تبریک می‌گویم و امیدوارم شرایط تیم روز به روز بهتر شود.
افتخاری در پاسخ به این سؤال که چند نفر علیه او شعار دادند، تصریح کرد: این چند نفر مقابل ۱۵۰ هزار نفر حساب نمی‌شوند. این مسئله را در فرمول ریاضی هم بگذارید، محو می‌شود.
وی در مورد اینکه بعد از بازی نفس راحتی کشیده است، اظهار داشت: از روز اول گفتم باید به کادر فنی فرصت داده شود تا تیم را درست کند، نباید انتظار داشته باشیم یک شبه همه چیز درست شود. استقلال پوست انداخته و نیاز به زمان دارد. میانگین سنی تیم جوان است و بهبود یافتن شرایط نیازمند زمان است. ما تمام تلاش‌مان را برای احیای تیم می‌کنیم استقلال فوتبال خوبی بازی می‌کند، وقتی به صحبت‌های کارشناسان گوش بدهید، متوجه می‌شوید استقلال خوب بازی می‌کند.
افتخاری وقتی با سؤالی مبنی بر اینکه استیو جونز چه زمانی به ایران بازمی‌گردد، روبه‌رو شد، گفت: جونز؟
خبرنگاران به او گفتند منظورشان مربی بدنساز انگلیسی استقلال است که وی در پاسخ عنوان کرد: بله، می‌دانم چه کسی را می‌گویید و در جریان این مسئله هستند. جونز با موافقت منصوریان رفته و خود او باید جواب بدهد که چرا او رفته و چه زمانی بازمی‌گردد.
وی در مورد اینکه او با دریافت طلب‌هایش رفته است، عنوان کرد: بله، او طلب‌هایش را گرفته ولی مشکلی وجود نداشت.
افتخاری در مورد اینکه آیا او یک ماه بیشتر پول گرفته است، عنوان کرد: خیر، این مسئله صحت ندارد.
نکته جالب مصاحبه افتخاری بعد از پایان بازی استقلال و السد و صعود تیمش به مرحله گروهی لیگ قهرمانان در جایی بود که او هواداران تیمش در ورزشگاه را با اعلام 150 هزار نفر دو برابر کرد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.