b_Newsاز حامد و صمد عذر می خواهم که جای شان را گرفتم/ امیدوارم برای بسکتبال خوش قدم باشم

احسان حدادی: خیال ورزشکاران خلافکار راحت شد!

تاریخ: 1396/10/26
زمان: 11: 18
نوع: گفتگو
مراسم معارفه رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال که میزبانی آن بر عهده فدراسیون دوومیدانی بود، یک مهمان ویژه داشت.

هدیه خطیبی/ مراسم معارفه رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال که میزبانی آن بر عهده فدراسیون دوومیدانی بود، یک مهمان ویژه داشت. روزی که جای ستاره های بسکتبال به دلیل درگیر بودن با بازی های لیگ چین و ایران خالی بود، احسان حدادی نایب قهرمان المپیک لندن و کسی که نخستین مدال تاریخ المپیک این رشته را برای ایران ثبت کرد، کنار طباطبایی نشسته بود.

حدادی که خوشبختانه پس از مدت ها اوضاع را بر وفق مرادش می بیند، گفت و گویی بسکتبالی_ دوومیدانی وار با «گل» داشت.

                

بسکتبالی شدید و در مراسم معارفه رییس جدید فدراسیون حضور داشتید.

فدراسیون بسکتبال همسایه فدراسیون دوومیدانی است و به دلیل استقبال جمعیت زیاد از مراسم معارفه دکتر رامین طباطبایی، محل مراسم را به سالن کنفرانس دوومیدانی آوردند.به هر حال دوومیدانی همیشه آقایی می کند (با خنده). از من هم خواستند که در این مراسم حضور داشته باشم. از مدت ها قبل دکتر طباطبایی را می شناسم و از این موضوع استقبال کردم.بعد از دوومیدانی برای اولین بار بود که در مراسم معارفه رییس فدراسیون دیگری بودم و امیدوارم برای دوران جدید بسکتبال خوش قدم باشم.

 

جای حامد حدادی و صمد یا بقیه ملی پوشان غایب را پر کردید.

من از آنها عذرخواهی می کنم، جای من اینجا و در این مراسم نبود اما به هر حال از من دعوت کردند و من آمدم.حامد حدادی و صمد کنار بقیه ملی پوشان بسکتبال جزو افتخارات ورزش ما هستند که امیدوارم با آمدن دکتر طباطبایی حال شان خوب خوب باشد همیشه.

 

در مراسم از شما هم خواستند صحبت کنید و جمله جالبی به رییس جدید بسکتبال گفتید.

بله به دکتر طباطبایی گفتم که از این به بعد ورزشکارهای خلافکار خیال شان راحت می شود، می دانند که شما جای دیگری سرتان گرم است که باعث شد همه بخندند اما من جدی گفتم چون سختگیری های ایشان را دیده ام.به هر حال دکتر طباطبایی خدمات زیادی در ستاد ملی مبارزه با دوپینگ داشتند و فدراسیون دوومیدانی هم ارتباط خوبی با ایشان داشتند.ضمن اینکه منظورم از ورزشکارهای خلافکار هم این بود که به هر حال تعدادی از آنها به اشتباه پروتئین و داروهای غیر مجاز و تقلبی که در بازار زیاد است، استفاده می کنند و به دام دکتر طباطبایی می افتادند (با خنده) اما حالا خیال شان راحت شده!

 

از برنامه های خودتان بگویید، در تهران می مانید؟

من همین روزها با ایگور فیزیوتراپ و ماساژورم و حسین توکلی راهی کیش می شوم و بعد از یک هفته مک ویلکینز هم مستقیم از آمریکا به کیش می آید تا ماه آینده به مسابقه سن دیگو برویم.فکر می کنم شرایط خوبی را با این کادر سپری کنم.

 

اردوی کیش چقدر طول می کشد؟

برنامه به این صورت است که 21 تا 25 روز کیش می مانم تا به سن دیگو برویم. اگر به حسین آقا هم ویزا بدهند، او را هم به آمریکا می بریم.

 

پس از دوران بی برنامگی و کم توجهی ها خلاص شدید.

بله خدا را شکر همه چیز خیلی بهتر از قبل است. البته کارها را خودمان انجام می دهیم و فدراسیون در کنار ما کمک می کند.

 

انتخابات کمیته ملی المپیک هم روز گذشته برگزار شد و اعضای چهار سال آینده که قطعا نقش کلیدی در پیشبرد برنامه های شما در راه بازی های آسیایی جاکارتا و المپیک 2020 توکیو دارند، انتخاب شدند.

امیدوارم این عزیزان کمک کننده های واقعی باشند چون همان طور که شما گفتید دو رویداد مهم را پیش رو داریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.