b_News محمد بنا آرامش شهریار را بیشتر دوست دارد و از شایعه بازگشتش دلخور شده

آقای خاص بر نمی گردد!

تاریخ: 1396/11/03
زمان: 14: 36
نوع: گزارش
محمد بنا از این که آرامش او به هم ریخته گلایه دارد و شرایطی که برایش به وجود آمده، باعث شده تا با دوستداران و علاقه مندان به کشتی درد دل کند.

حامد جیرودی/ آقای خاص ناراحت است! محمد بنا مرد بزرگ کشتی ایران از این که آرامش او به هم ریخته گلایه دارد و شرایطی که برایش به وجود آمده، باعث شده تا با دوستداران و علاقه مندان به کشتی درد دل کند. پس از المپیک 2016 ریو بود که بنا تصمیم گرفت از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی کناره گیری کند و اعلام کرد که دیگر قصد ندارد به تیم ملی بازگردد. او در این مدت در باشگاه خود در شهریار به آموزش نوجوانان و جوانان علاقه مند به کشتی مشغول بود اما اتفاقاتی که اخیرا افتاده باز هم شائبه بازگشت او به تیم ملی کشتی فرنگی را مطرح کرده است.شایبه ای که به مذاق خود او خوش نیامده و اطرافیانش از دلخوری او حکایت کردند.

بنا در این مدت حمایت های بسیار زیادی را از تیم ملی کشتی فرنگی انجام داده است و با پیام های امیدبخش خود باعث شد تا کشتی گیران و کادرفنی تیم ملی با علاقه و انگیزه بیشتری به کار خود ادامه دهند. در این میان، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی هم در اقدامی جالب توجه خانه شماره یک کشتی را به نام عبدا... موحد مرد بزرگ کشتی آزاد و خانه شماره دو کشتی را نیز به نام محمد بنا مرد نام آور کشتی کرد. کاری که تحسین بسیاری از کارشناسان و پیشکسوتان کشتی را در پی داشت. در این شرایط، خادم ابراز امیدواری کرد تا بنا باز هم به کمک کشتی فرنگی بیاید و شاگردانی مانند حمید سوریان، قاسم رضایی و امید نوروزی را پرورش دهد.

در ادامه اما، رسول جزینی که پیش از این به عنوان مربی تیم ملی کشتی فرنگی در زمان مربیگری بنا فعالیت می کرد، با دعوت علی اشکانی سرمربی تیم ملی و احد پازاج مدیر فنی تیم امید و بزرگسالان کشتی فرنگی، به جمع کادرفنی اضافه شد و جزینی در گفت و گویی که اخیرا با «گل» داشت، به این موضوع اشاره کرد که بنا از او خواسته حتما به کادرفنی تیم ملی اضافه شود.

پس از این، یک انتخاب دیگر رخ داد و جمشید خیرآبادی که او هم در المپیک 2012 لندن دستیار بنا بود، به عنوان سرمربی تیم امید کشتی فرنگی ایران انتخاب شد و او هم در گفت و گویی که با «گل» داشت، یادآور شد که بنا به او اصرار کرده که مربیگری تیم امید را قبول کند و خود خیرآبادی در ادامهابراز امیدواری کرد که بنا در این راه به او کمک کند.

 

بیانیه اینستاگرامی بنا

اضافه شدن خیرآبادی و جزینی به جمع مربیان کشتی فرنگی ایران این شائبه را به وجود آورد که بنا قصد دارد دوباره به تیم ملی برگردد و هدایت ملی پوشان را بر عهده بگیرد اما گویا مطرح شدن این موضوع باعث دلخوری بنا شده و او در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد:« با همه عشقی که به کشتی دارم، ترجیح می دهم خاطره خوشی باشم در قلب مردم ام و از دور نظاره گر اتفاقات کشتی باشم. برای همین عرض می کنم برخلاف صحبت هایی که می شود، به هیچ صورت قصد بازگشت به کشتی را نداشته و فقط می خواهم مثل شما دوستدار کشتی باشم. احساس می کنم که بعد از این همه سال، من هم حق دارم که به زندگی ام سامان دهم!»

 

جمشید خیرآبادی :

بنا به هیچ وجه دوست ندارد، برگردد !

اما برای این که بیشتر این موضوع را بررسی کنیم، دوباره به سراغ خیرآبادی رفتیم تا درباره موضوع بازگشت بنا با وی صحبت کنیم. این مربی که ارتباط نزدیکی با بنا دارد، هم بازگشت آقای خاص را رد کرد:« بله از ناراحتی محمد آقا از شایعات اخیر مطلع شدم. می دانم که او به هیچ عنوان دوست ندارد که برگردد. او می گوید که نیاز به آرامش دارد و زندگی در همین شرایط را دوست دارد و فقط اگر گاهی کاری از دست اش بر بیاید و راهنمایی لازم باشد، به ما انجام می دهد اما ابحث بازگشت او مطرح نیست.»

بنابراین باید گفت با این که یاران بنا به توصیه او به تیم های ملی برگشته اند و کار خود را دنبال می کنند اما آقای خاص زندگی در شهریار و کار در فضای آرام را به چیزهای دیگر ترجیح می دهد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.