b_Newsقرار است راه مهدوی توسط رفقا هموار شود ؟

کمک داورزنی به کاندیدای غیر قانونی هندبال؟!

تاریخ: 1395/11/20
زمان: 13: 34
نوع: گزارش
ابوالحسن مهدوی رییس سابق فدراسیون هندبال در حالی برای ریاست این فدراسیون اعلام آمادگی کرده که ثبت‌نام قانونی انجام نداده، هنوز از وزیر ورزش مجوزی ندارد و بازنشستگی بزرگترین مانع اوست.

با فعل و انفعالات جدیدی که در وزارت ورزش بعد از حضور سلطانی‌فر رخ داده، شنیده‌ها حاکی از این است که محمدرضا داورزنی معاون جدید ورزش حرفه‌ای و قهرمانی با نامه‌ای به دفتر مشترک امور فدراسیون‌ها از آنها خواسته است تا نام مهدوی در لیست تأیید صلاحیت‌شده‌های انتخابات هندبال قرار بگیرد، این در حالی است که مجوز نهایی برای این کار باید تنها از طریق وزیر ورزش و دولت صادر شود.
این رفتن و آمدن‌های مهدوی در فدراسیون هندبال پرسش‌های بی جواب بسیاری را در اذهان جامعه ورزش به ویژه هندبالی‌ها ایجاد کرده است؛ چطور مهدوی بدون مدارک لازم در انتخابات ثبت نام کرد؟ آیا مشکل پزشکی وی که به خاطر آن استعفا کرده بود، حل شده است؟ آیا او دوران موفقی را در هندبال با نرسیدن به المپیک، ستاره سوزی و از هم گسستگی  تیم ملی و خیلی حواشی و ناکامی های دیگر پشت سر گذاشته ؟ بحث بازنشستگی مهدوی چطور اجازه ثبت‌نام به او را داده است؟ داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای با چه مجوزی اعلام کرده مهدوی در لیست تأیید صلاحیت‌ها قرار بگیرد؟ آیا وزیر ورزش اجازه چنین نفوذهایی را در فدراسیون‌ها می‌دهد؟
این ها سوالاتی است که پیرامون حضور غیرقانونی مهدوی در انتخابات مطرح شده و باید دید وزیر ورزش در این خصوص چه واکنشی نشان خواهد داد و آیا در انتخابات فدراسیون‌ هندبال قانون رعایت خواهد شد؟ آیا قرار است راه مهدوی توسط رفقا و دوستان برای او هموار شود ؟