ترکیب پرسپولیس مقابل سپاهان مشخص شد

تاریخ: 1396/11/13
زمان: 15: 20
نوع: خبر
برانکو ایوانکوویچ 11 بازیکن اصلی تیمش برای جدال حساس مقابل سپاهان را معرفی کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل، پرسپولیس در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته، سپاهان را پیش روی خود می‌بیند و بعد از تساوی مقابل طلایی پوشان در جدال رفت اکنون امیدوار به پیروزی خانگی مقابل شاگردان منصور ابراهیم زاده است.

 

برانکو ایوانکوویچ که بعد از مدت‌ها ترکیب کاملی از شاگردانش را برای این بازی در اختیار دارد، 11 بازیکن اصلی‌اش را اینچنین در زمین قرار داده است.


بیرانوند؛


گلر شماره یک تیم ملی در این بازی هم به عنوان نفر اول حاضر شده است. بیرانوند که عملکرد او در فاصله کوتاه باقی مانده تا جام جهانی به شدت زیر ذره‌بین قرار دارد، در این بازی فرصت بزرگی برای نمایش خوب و امیدوارکننده در اختیار دارد و خط حمله سپاهان تنها تیمی است که در این فصل دو بار دروازه آنها را تسخیر کرده و در بازی برگشت نیز مسلما فرصت‌های خطرناکی به دست خواهد آورد.


شجاع خلیل زاده – سیدجلال حسینی؛ صخره سپاهانی


دو مدافع میانی پرسپولیس نیز در این بازی شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی خواهند بود. مدافعانی که در این فصل عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته‌اند و سابقه حضور در سپاهان را نیز در کارنامه دارند.


صادق محرمی – محمد انصاری؛ پدیده‌ها علیه زردپوشان


محمد انصاری که حضورش در سطح اول فوتبال ایران را مدیون حضور در جدال مقابل سپاهان است، اکنون به عنوان مدافع چپ بار دیگر فرصت بازی در این پست را مقابل حریف به دست آورده است و انتظار می‌رود عمده حملات سرخپوشان نیز از سمت او و با همکاری با وحید امیری انجام شود.


صادق محرمی نیز که در فصل گذشته پدیده پرسپولیس محسوب می‌شد، بعد از دوری چند هفته‌ای از ترکیب پرسپولیس در دیدار هفته گذشته مقابل پیکان نمایش خوبی از خود به جا گذاشت تا برانکو را مجاب به سود بردن از خود در این دیدار حساس کند.


محسن ربیع خواه – حسین ماهینی


هافبک کم اشتباه و بی حاشیه پرسپولیس در این بازی بار دیگر به عنوان هافبک دفاعی و تخصصی سرخپوشان به میدان خواهد رفت. جدال او با هافبک‌های تکنیکی و سرعتی سپاهان می‌تواند صحنه‌های جالب این بازی را شکل دهد و منتقدان درباره نقش او در ترکیب پرسپولیس بهتر به نتیجه دست یابند. در کنار او همچون بازی مقابل پیکان حسین ماهینی در ترکیب قرار گرفته و این مساله باعث شده تا برانکو بار دیگر ترکیب تیمش را خطی قرار داده و امیدوار به موفقیت این دو زوج ناهمگون در ترکیب باشد.


وحید امیری – فرشاد احمدزاده


با پایان محرومیت دو هافبک طراح و فرصت ساز پرسپولیس، برانکو در این دیدار به آنها اجازه بازگشت به ترکیب را داده است. فرشاد احمدزاده در سمت راست و وحید امیری در سمت چپ زوج‌های هجومی مناسبی برای ایجاد خطرات روی دروازه سپاهان را با توجه به بازی صادق محرمی و محمد انصاری در اختیار خواهند داشت. خروج نام محسن مسلمان عجیب‌ترین تصمیم برانکو برای خط میانی تیمش در این دیدار محسوب می‌شود.


منشا – علیپور


دو بازیکن خط حمله پرسپولیس نیز علی علیپور و گادوین منشا هستند. دو بازیکنی که این روزها در اوج آمادگی به سر می‌برند و شانس زیادی برای تسلیم کردن گلر سوری سپاهان برای خود متصور هستند. علیپور و منشا که در بازی قبلی مقابل پیکان و رحمان احمدی روز خوبی را پشت سر گذاشتند، باید دید در این بازی چه سرنوشتی برای تیم‌های خود رقم خواهند زد.

 


ترکیب پرسپولیس:

 

    علیرضا بیرانوند
    سیدجلال حسینی
    شجاع خلیل زاده
    صادق محرمی
    محمد انصاری
    محسن ربیع خواه
    حسین ماهینی
    وحید امیری
    علی علیپور
    گادوین منشا
    فرشاد احمدزاده


دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان امروز و از ساعت 15:50 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.