b_Newsسپاهان همیشه سپاهان است

حسینی: هواداران فریب قهرمانی را نخوردند و حمایت‌مان کردند

تاریخ: 1396/11/13
زمان: 18: 44
نوع: خبر
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تیمی بازی داشتیم که همیشه شخصیت قهرمانی دارد.

به گزارش سایت روزنلمه گل،سید جلال حسینی پس از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال گفت: مقابل تیمی بازی کردیم که همیشه شخصیت قهرمانی داشته و یکی از تیم‌های خوب کشور است. سپاهان همیشه سپاهان است، بازیکنان خوبی دارد و منصور ابراهیم‌زاده هم به این تیم اضافه شده است. خدا را شکر شرمنده هواداران نشدیم، هوادارانی که امروز از ما به خوبی حمایت کردند.

وی در مورد اینکه تقریبا قهرمانی‌ پرسپولیس در لیگ مسجل شده است، گفت: اصلا اینطور نیست، این حرف‌ها انسان را فریب می‌دهد. خدا را شکر هواداران فریب نخوردند و امروز آمدند تا پرقدرت برابر حریف‌مان بازی کنیم. چنین چیزی نیست که قهرمان شده‌ایم، از هفته آینده بازی‌های‌مان در لیگ قهرمانان آسیا آغاز می‌شود، از طرفی با تیم‌های خوب لیگ مانند فولاد خوزستان، ذوب‌آهن و استقلال که نزدیک ما هستند، بازی داریم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه ظاهرا برخی سودجوها پیشنهاداتی را به بازیکنان پرسپولیس داده‌اند، تصریح کرد: عادی است که بازیکنی پیشنهاد داشته باشد. خیلی از بازیکنان آزاد هستند، اما امیدوارم شرایط به گونه‌ای فراهم شود که قراردادها تمدید شود. بازیکنان خواسته‌هایی دارند که امیدوارم برآورده کنند.

حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا خواسته‌ بازیکنان به مسائل مالی مربوط می‌شود، خاطرنشان کرد: خودشان باید شرایط زندگی‌شان را ببینند و خواسته‌های‌شان را بگویند. گرشاسبی تنهاست و در روزهای سخت و پرونده‌هایی که هست، نیاز به کمک دارد.

وی در واکنش به اینکه به صدمین بازی خود با پیراهن پرسپولیس رسیده است، گفت: برای من افتخار است که با پیراهن پرسپولیس بازی می‌کنم. امیدوارم بیشتر از این در خدمت پرسپولیس باشم.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.