کریمی: امیدوارم در دیدارهای آینده آبروی از دست رفته سپاهان را برگردانیم

تاریخ: 1396/11/13
زمان: 18: 53
نوع: خبر
هافبک تیم فوتبال سپاهان ابراز امیدواری کرد در دیدارهای باقیمانده لیگ برتر این تیم بتواند نتایج هفته‌های گذشته را جبران کند.

به گزارش سایت روزنامه گل، علی کریمی پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه پرسپولیس اتفاق افتاد که می‌توانست نتیجه بازی را به نحو دیگری رقم بزند. بازی خیلی سختی مقابل پرسپولیس داشتیم، ما شرایط تیمی خوبی نداشتیم و اولین بازی بود که منصور ابراهیم‌زاده به جمع ما اضافه شده بود، ضمن اینکه ما بازیکنان مصدوم و محروم زیادی هم داشتیم، اما امیدوارم بتوانیم آبروی از دست رفته سپاهان را به این تیم برگردانیم.

وی ادامه داد: قطعاً جایگاه سپاهان اینجا نیست و امیدوارم این نتایج را بتوانیم در ادامه لیگ جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه عاملی باعث رقم خوردن این نتایج سپاهان شده است، گفت: فعلاً نمی‌توانم جواب این سؤال شما را بدهم، اما ما بازیکنان بیشترین نقش را در این نتایج داریم. همان‌طور که گفتم نمی‌توانم جواب قطعی به سؤال شما بدهم، اما جایگاه سپاهان اینجای جدول نیست.

کریمی درباره اینکه آیا با آمدن ابراهیم‌زاده وضعیت سپاهان تغییر خواهد کرد یا خیر، گفت: ابراهیم‌زاده با سابقه درخشانی که در تیم‌ ذوب‌آهن و سایر تیم‌های لیگ برتری دارد صددرصد می‌تواند کمک زیادی به ما کند. فکر می‌کنم امروز هم تأثیر وجود او را در تیم دیدیم. ابراهیم‌زاده تیم بحران‌زده‌ای را تحویل گرفته و با دو یا سه روز کار نمی‌تواند تغییر اساسی در این تیم به وجود بیاورد.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.