طارمی از نیم فصل برایش اقای گلی مهم شد

تاریخ: 1395/11/20
زمان: 14: 56
نوع: خبر
طارمی از نیم فصل برایش آقای گلی مهم شده : قبلا گفته بودم که به آقای گلی فکر نمی‌کنم ولی همه تلاشم قهرمانی پرسپولیس است اما در نیم‌فصل با برانکو صحبت کردم و به او گفتم که می‌خواهم آقای گل شوم

به گزارش سایت روزنامه گل،طارمی از نیم فصل برایش آقای گلی مهم شده : « قبلا گفته بودم که به آقای گلی فکر نمی‌کنم ولی همه تلاشم قهرمانی پرسپولیس است اما در نیم‌فصل با برانکو صحبت کردم و به او گفتم که می‌خواهم آقای گل شوم. وقتی انگیزه آقای گلی پیدا کردم شرایطم تغییر کرد و عملکردم خیلی بهتر شد. »نکته این است که اگر او از ابتدای فصل این میانگین را داشت و با همین انگیزه گل می زد حالا بالاترازساسان انصاری قرارداشت.
وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد مسلمان خیلی دوست دارد که او (طارمی) آقای گل شود، گفت: همه می‌دانند مسلمان بازیکن خوبی است و هر شخصی هم دوست نزدیکی دارد که محسن هم دوست نزدیک من است. ما با هم هماهنگ هستیم و محسن هم مهاجمان را زیاد در موقعیت تک به تک قرار می‌دهد. سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده و هافبک‌های دیگر پرسپولیس همه چنین خصوصیاتی دارند و ان‌شاءالله که بتوانم از پاس‌های آنها استفاده کنم ولی امسال هدفم این است که بیشتر از پارسال گل بزنم. 
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.