b_Newsنفت فوتبال خوبی ارایه می دهد اما نتیجه نمی گیرد

دایی: به دنبال اولین سه امتیاز نیم فصل دوم برابر پیکان هستیم

تاریخ: 1395/11/20
زمان: 14: 59
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: مقابل پیکان به دنبال پیروزی هستیم تا اولین سه امتیاز نیم فصل دوم خودمان را کسب کنیم.

به گزارش سایت روزنامه گل، علی دایی، سرمربی نفت تهران در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پیکان گفت: ما بازی حساسی با پیکان داریم. آنها تیم خوبی دارند و تا اینجای فصل نتایج خوبی کسب کرده‌اند. متأسفانه ما در نیم‌فصل دوم نتایج بدی کسب کرده و نتوانسته‌ایم در بازی‌های اخیر امتیازات لازم را بگیریم. سعی می‌کنیم فردا اولین سه امتیاز نیم‌فصل دوم‌مان را بگیریم.
وی در ادامه افزود: با اینکه می‌دانیم پیکان تیم خوب و شایسته‌ای است، اما ما هم در این هفته خوب کار کردیم و با تمریناتی که انجام دادیم درصدد این هستیم تا سه امتیاز بازی فردا را بگیریم.
سرمربی تیم فوتبال نفت در خصوص اینکه تیمش در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی نگرفته و این مسئله چقدر به نداشتن بدنسازی مناسب در ابتدای فصل و مصدومیت‌های پی‌درپی بازیکنانش ارتباط دارد، گفت: ما در نیم‌فصل دوم با توجه به مصدومیت‌هایی که بازیکنان‌مان پیدا کردند و البته محرومیت‌هایی که نصیب بازیکنان ما شد، هیچ وقت کامل نبودیم و نتوانستیم در بازی‌های نیم‌فصل دوم از تمام نیروی خود استفاده کنیم. ضمن اینکه تنها تیمی که نه ابتدای فصل زمان مناسب برای جذب بازیکن داشت و نه در نیم‌فصل دوم توانست نقاط ضعف خود را برطرف کند، ما بودیم. ما فرصت کافی برای گرفتن بازیکن نداشتیم و نشد که نقاط ضعف‌مان که زیاد هم بود برطرف کنیم. همه این مسائل دست به دست هم داد تا به اینجای نیم‌فصل دوم درست نتیجه نگیریم. بازیکنان ما تمرکز لازم را نداشتند و مسلماً خود ما هم ایراداتی داریم که این ایرادات کم هم نیست و باید تلاش کنیم تا ایرادها را برطرف کنیم. با این حال امیدوارم نتیجه‌گیری ما در نیم‌فصل دوم از فردا آغاز شود، چون فوتبال خوبی ارائه می‌کنیم اما نتیجه نمی‌گیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.