b_News اطلاعیه باشگاه استقلال درباره بازی با السد قطر

پیروزی با حضور هواداران رنگ و بوی دیگری گرفت

تاریخ: 1395/11/20
زمان: 16: 18
نوع: خبر
باشگاه استقلال به دنبال برتری این تیم مقابل السد و راهیابی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری سایت روزنامه گل و به نقل از سایت باشگاه استقلال، در پی حضور هواداران استقلال در دیدار با السد قطر، باشگاه استقلال اطلاعیه‌ای صاد کرد.
این اطلاعیه به شرح زیر است:
تردیدی نیست که شب گذشته(سه‌شنبه) 95/11/19 به یک شب به یادماندنی در فوتبال ایران تبدیل شد، شبی که استقلال حریف قدرتمند و ثروتمند خود را شکست داد و یک جشن و غرور ملی برپا شد. استقلال در مصاف با السد، فقط نماینده هواداران خود نبود، بلکه نماینده همه ایران بود و تنها یک مسابقه باشگاهی را با موفقیت پشت سرنگذاشت، بلکه در یک جدال ملی به پیروزی رسید.
باشگاه استقلال وظیفه خود می‌داند بابت کسب این پیروزی شیرین از حمایت‌های مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشد، همچنین از هواداران گرامی که سرمای هوا را به جان خریده و برای حمایت از تیم محبوب خود همه صندلی های ورزشگاه آزادی را پر کرده و تا لحظه پایان مسابقه، دست از تشویق و حمایت برنداشتند، سپاسگزار است. بدون تردید این پیروزی دلچسب و شیرین که حاصل تلاش همه مجموعه باشگاه استقلال است، با خوشحالی و غرور هواداران میلیونی استقلال، رنگ و بوی خاصی به خود می‌گیرد و ارزشی چندین برابر پیدا می‌کند. باشگاه استقلال همچنین از حمایت و حضور پیشکسوتان و هواداران خود و پیشکسوتان، هواداران و بازیکنان پرسپولیس که حمایت خود را برای این دیدار ملی اعلام کردند، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، یگان ویژه و نیروی انتظامی نهایت تشکر و قدردانی را دارد. امید است با ادامه حمایت‌های هواداران میلیونی استقلال و حضور پرتعداد در بازی‌های آینده، استقلال بتواند همچنان به مسیر رو به رشد خود و کسب پیروزی‌های بعدی، ادامه دهد.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.