b_Newsصف پرسپولیس برابر نسف قارشی

آغاز تدریجی یک رویا!

تاریخ: 1396/11/24
زمان: 11: 45
نوع: خبر
قهرمانی آسیا. این رویایی است که پرسپولیسی‌ها سال‌هاست در سر مي‌پرورانند اما به غیر از یک کاپ جام در جام آسیا، هرگز به آن دست پیدا نکرده‌اند.

حامد جیرودی / قهرمانی آسیا. این رویایی است که پرسپولیسی‌ها سال‌هاست در سر مي‌پرورانند اما به غیر از یک کاپ جام در جام آسیا، هرگز به آن دست پیدا نکرده‌اند. پرسپولیس فصل گذشته نیز با صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به جام نزدیک شد اما نتوانست به فینال برسد و دست‌اش به جام نرسید اما برانکو و شاگردانش حالا می‌خواهند ماموریت نیمه تمام خود را تمام کنند. چه آنکه پروفسور در مصاحبه اخیر خود به این موضوع اشاره کرده است که تیمی قوی‌تر از تیم او در آسیا وجود ندارد.
سرخپوشان پایتخت در حالی بازی های خود را در این فصل از لیگ قهرمانان آغاز مي‌کنند که در گروه  C با نسف قارشی ازبکستان، الوصل امارات و السد قطر همگروه شده و به نظر مي‌رسد نسبت به فصل گذشته در گروهی آسان‌تر قرار گرفته‌اند. ضمن این که بزرگ‌ترین شانس پرسپولیس این است که در این فصل با تیمی از عربستان همگروه نیست و به همین دلیل از امتیاز میزبانی خود در مرحله گروهی به خوبی بهره خواهد برد.
قرمزها در حالی از ساعت ۱۷:۱۵ امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف نسف قارشی مي‌روند که در آخرین بازی خود با نتیجه سه بر صفر صنعت نفت آبادان را از پیش رو برداشتند تا مقتدرانه جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم‌تر کنند و حالا به دنبال اولین پیروزی خود در آسیا هستند.
اما نسف قارشی که در لیگ تازه به اتمام رسیده ازبکستان به مقام نایب قهرمانی رسید، در حالی در این گروه حضور دارد که در پلی‌آف با نتیجه پر گل پنج بر یک، الفیصلی اردن را شکست داد و مجوز حضور در مرحله گروهی را به دست آورد و حالا به تهران آمده تا مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ایران قرار بگیرد. نسف قارشی هم هدایت اش را بردیف برعهده دارد، در ترکیب خود از گلبان روس و لوکیچ صرب در خط دفاعی،علیف تاجیک در خط هافبک و چران صرب در خط حمله سود مي‌برد و امیدوار است در تهران از پرسپولیس امتیاز بگیرد.
پرسپولیس در این فصل از آسیايي، مهدی طارمی را در اختیار ندارد اما علی علیپور را به عنوان گلزنی تمام عیار و ششدانگ دارد که بهترین گلزن لیگ برتر است و اخیرا از او به عنوان یکی از 10 بازیکن برتر احتمالی لیگ قهرمانان آسیا یاد شده است. ضمن این که بشار رسن، وحید امیری و فرشاد احمدزاده هم بازیکنانی هستند که برانکو به آنها امید دارد. در مقابل احتمال نیمکت‌نشینی محسن مسلمان در این بازی هم وجود دارد و احمد نوراللهی مصدوم هم که به این بازی نمی‌رسد.
با این حال، پرسپولیسی‌ها امیدوارند در این بازی وسط هفته، با حمایت هواداران خود به سه امتیاز خانگی برسند تا شروعی خوب برای تعبیر تدریجی رویای خود داشته باشند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.