b_Newsبردیم و طلسم بدشانسی‌های پارس جنوبی شکست

سلیمی: خوشحالم در خط میانی هم جواب اعتماد تارتار را دادم

تاریخ: 1396/11/24
زمان: 18: 29
نوع: خبر
با عملکرد خوبش در خط میانی و بازی به عنوان هافبک دفاعی نشان داد این مدافع مي‌تواند آچار فرانسه مهدی تارتار باشد‌.

سیدیاسر رضوی / با عملکرد خوبش در خط میانی و بازی به عنوان هافبک دفاعی نشان داد این مدافع مي‌تواند آچار فرانسه مهدی تارتار باشد‌. بازیکنی که توانست حسابی مهاجمان پدیده را در میانه میدان کنترل و شرایط را برای طلسم‌شکنی پارس جنوبی و کسب اولین برد آنها بعد از چند هفته نبردن فراهم کند‌. ایمان سلیمی مي‌گوید برایش مهم تاثیرگذار بودن است و اینکه تارتار از او در خط دفاع یا خط میانی استفاده کند زیاد تفاوتی ندارد‌.  
بالاخره بعد از چند هفته پارس جنوبی طعم برد را چشید‌. بازی با پدیده چطور بود؟
بازی به خاطر شرایط بد زمین ورزشگاه ثامن زیاد با کیفیت برگزار نشد و دو تیم بیشتر به جای کارهای تاکتیکی یک بازی قدرتی را به نمایش گذاشتند و همین مساله باعث شد بارفنی زیادی نداشته باشد‌. با این حال پدیده بازی را خوب شروع کرد اما در ادامه توپ و میدان را در اختیار گرفتیم و سوار بازی شدیم‌. در نیمه دوم یک پنالتی برای حریف گرفته شد که نمي‌خواهم در مورد آن صحبت کنم‌. با این حال برای بردن به مشهد رفته بودیم و به هيچ چیز غیر از آن فکر نمي‌کردیم‌. خدا را شکر بردیم و طلسم بدشانسی‌هاي ما شکست‌.
به نظرت واقعا این برد پایان بدشانسی‌هاي پارس جنوبی خواهد بود؟
واقعا بدشانس بودیم و مدت‌ها بود دنبال این برد حالا چه در خارج و چه داخل خانه بودیم‌. به هرحال هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و مسابقات سختی پیش روی ماست‌. به هرحال امیدوارم با این روند خوب مان در ادامه هم موفق باشیم‌. فشار بازی‌ها همان طور که گفتم بالاست و باید از این فرصت‌هاي باقی مانده حداکثر استفاده را بکنیم‌. ما دو بازی پشت سر هم در خانه داریم که فقط به فکر کسب شش امتیاز آن هستیم‌.

در بازی با پدیده هم که در پست جدیدی بازی کردی و هافبک دفاعی بودی‌. قبلا تجربه بازی در این منطقه از زمین را داشتی؟
من دو سال پیش هم در فجر هافبک دفاعی بازی کردم و با این پست غریبه نبودم‌. قبل از بازی آقای تارتار از من خواست در این منطقه بازی کنم و خوشحالم که عملکردم خوب بود و برای تیم مثمرثمر بودم‌.
حالا در این پست راحت تری یا در دفاع آخر؟
برای من فرقی ندارد و هرجا که بازی کنم و به نفع تیم باشد مشکلی برای بازی ندارم‌.
بازی با تراکتورسازي را چطور مي‌بینی؟
بازی ما با تراکتور دو جنبه دارد‌. یکی اینکه این تیم یک بازی خوب در آسیا انجام مي‌دهد و در شرایط مسابقه است و دیگر اینکه ما در خانه با آنها بازی داریم و به دنبال برد در این بازی خانگی هستیم‌. به هرحال درست است ما در شرایط مسابقات نیستیم اما با بازی‌هاي تدارکاتی و تمرینات و استراحت مناسب قطعا برای این بازی آماده خواهیم بود و فقط به برد فکر مي‌کنیم‌.
به نظرت پدیده لیگ مي‌تواند سهمیه آسیا را به دست بیاورد؟
شرایط ابتدای فصل با انتهای فصل خیلی متفاوت است و تیم‌ها به راحتی امتیاز از دست نمي‌دهند‌. با این حال تمام هدف ما همین است و برای بالای جدول ماندن و کسب سهمیه کار را پیش مي‌بریم.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.