b_Newsاميدوارم يا من پشتك بزنم يا جابر

جباروف: تيم‌هايي كه با آنها آسيايي شدم به زودي دورقمي مي‌شوند

تاریخ: 1396/11/24
زمان: 18: 34
نوع: خبر
هافبک ازبکستانی معتقد است استقلال توانایی شکست دادن الریان را در قطر دارد.

حسن بابازاده / سرور جباروف هافبک ازبکستانی معتقد است استقلال توانایی شکست دادن الریان را در قطر دارد. با سرور در خصوص این بازی، حضور بازیکنان خارجی جدید و همچنین پیش‌بینی‌اش از دیدار پرسپولیس مقابل نماینده ازبکستانی همکلام شدیم.
در خصوص شرایط استقلال صحبت کن.
خدا را شکر شرایط خوبی داریم، تمرینات خوبی را هم برای دیدار مقابل الریان پشت سر گذاشتیم. تمام فکر و ذکر ما این است که در این دیدار سه امتیاز را کسب کنیم تا اولین دیدار آسیایی را با پیروزی استارت بزنیم.
تیم الریان را چطور می‌بینی؟
الریان از جمله تیم‌های خوب لیگ قطر است. تیم‌های عربی همیشه هزینه زیادی می‌کنند تا بهترین بازیکنان را به خدمت بگیرند. آن طور که من در اینترنت خواندم امسال هم روال همین‌گونه است. فکر می‌کنم یکی از سخت‌ترین بازی‌های استقلال همین بازی مقابل الریان است. در گذشته هم همیشه استقلال این تیم را به سختی شکست ‌داده است.
جباروف برای اين دیدار چقدر انگیزه دارد؟
همیشه برای بازی‌های ملی انگیزه بالایی داریم. تیم‌های آسیایی همیشه برای حضور در لیگ قهرمانان از تمامی توان و قدرت خود استفاده می‌کنند. استقلال هم در آسیا در گذشته از بهترین تیم‌ها بوده و دو عنوان قهرمانی دارد و یکی از پرافتخارترین تیم‌های آسیاست. در این چند بازی اخیر انگیزه بالایی داشتم و امیدوارم در این چند بازی هم روال اینگونه باشد.
تاکنون با پیراهن چند تیم در آسیا بازی کرده‌ای؟
من تاکنون با پیراهن تیم‌های اولسان هیوندای، پاختاکور، بنیاد کار، اف سی سئول، سئونگنام و الشباب عربستان در این رقابت‌ها حضور داشتم و فکر می‌کنم تا چند وقت دیگر دو رقمی شوم.
استقلال می‌تواند از این گروه به مرحله بعد صعود کند؟
اگر بتوانیم در دور رفت امتیازات لازم را جمع‌آوری کنیم با توجه به اینکه در دور برگشت دو بازی خانگی داریم می‌‌توانیم با توجه به امتیازات میزبانی از این گروه صعود کنیم.
فصل گذشته شکست بدی را از العین پذیرا بودید؟
امسال به دنبال جبران آن شکست هستیم، البته چنین نتایجی در فوتبال هر چند سال یک بار اتفاق می‌افتد و استقلال پارسال بدشانسی آورد که چنین نتیجه‌ای را پذیرا بود. تجربه بازیکنان نسبت به فصل گذشته بهتر شده است و فکر می‌کنم امسال بتوانیم این شکست را جبران کنیم.
پرسپولیس امروز در اولین گام با یک تیم ازبکستانی دیدار مي‌كند نظرت در مورد این بازی چیست؟
من تاکنون مقابل این تیم بازی نکردم اما اعتقادم این است تیم‌هایی که به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا می‌کنند همگی قدرتمند هستند. پیش‌بینی‌ام این است که این بازی جذاب و تماشاگرپسند باشد.
در جام حذفی هم به فینال این مسابقات راه پیدا کرده‌اید؟
امسال تلاش می‌کنیم در این مسابقات عنوان قهرمانی را کسب کنیم، برای‌مان هم فرقی نمی‌کند در فینال مقابل کدام تیم قرار بگیریم. اگر بتوانیم در جام حذفی عنوان قهرمانی را به دست آوریم، فصل بعد سهمیه مستقیم حضور در آسیا را خواهیم داشت.
کمتر از 15 روز دیگر دربی 86 برگزار خواهد شد.
صحبت کردن در خصوص این بازی زود است. چند بازی سخت دیگر قبل از این دیدار خواهیم داشت، ابتدا باید به دنبال موفقیت در آنها باشیم.
این روزها جابر انصاری هم همانند تو بعد از گل به پشتک مي‌زند.
اتفاقا جابر هم پشتک‌های خوبی می‌زند. امیدوارم هفته‌ای یک بار از بین من و جابر یکی موفق به پشتک‌ زدن شود. به او تبریک می‌گویم یک گل بسیار زیبا مقابل سپیدرود به ثمر رساند.
دو بازیکن خارجی به جمع تیم‌تان اضافه شدند.
خودم بازیکن خارجی هستم و تلاش می‌کنم به آنها کمک کنم تا در ایران احساس غریبی نکنند. به آنها خوشامد می‌گویم و امیدوارم در ایران موفق باشند.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.