b_Newsرونالدو و مسي از تيم نرفته‌اند كه، اكبر ايماني رفته!

خلعتبري: چرا نبايد فغاني و زرگر براي ما سوت بزنند؟

b_News اهل فيلم نيستم ولي اميدوارم سال آينده آقا پژمان سيمرغ بگيرد
تاریخ: 1396/11/24
زمان: 18: 37
نوع: خبر
پديده مشهد كه نيم فصل اول براي كسب سهميه تلاش مي‌كرد و نتايج بسيار خوبي را گرفته، حالا براي بقا مبارزه مي‌كند.

علي مسعودي / پديده مشهد كه نيم فصل اول براي كسب سهميه تلاش مي‌كرد و نتايج بسيار خوبي را گرفته، حالا براي بقا مبارزه مي‌كند. كسر شش امتياز و نتايج ضعيف نيم فصل دوم باعث شده پديده‌اي‌ها به جمع تيم‌هاي پايين جدولي بپيوندند. در اين رابطه صحبت‌هاي محمدرضا خلعتبري هافبك تيم را بخوانيد كه به‌شدت از داوري‌ها ناراحت بود.
شرايط تيم خطرناك نشده است؟
تمان اتفاقات اخير دست به دست هم داده تا تيم از اوجش فاصله بگيرد. اشتباهات داوري عليه ما ديگر به اوج رسيده و هر بازي كلي ضرر مي‌كنيم. بازي با استقلال تهران، پيكان، تراكتورسازي، استقلال خوزستان و همين پارس جنوبي داوران هرچه مي‌توانستند به ضرر ما سوت زدند. بازي با پارس جنوبي داور يك پنالتي خنده‌دار براي حريف گرفت كه نمي‌دانم چرا اين كار را انجام داد؟! در اين شش،‌ هفت بازي اخير بيشترين ضربه را از داوري‌ها خورديم كه متاسفانه هيچ كاري هم نمي‌توانيم انجام دهيم. من نمي‌دانم چرا از داوران خوب براي ما استفاده نمي‌كنند. داوراني مثل فغاني، زرگر و حيدري كه به جز همين حيدري تا حالا نه فغاني براي ما سوت زده و نه زرگر. چرا از داوراني براي بازي‌هاي ما استفاده مي‌كنند كه به راحتي اشتباه كنند!
قبول داري بايد در ليگ ايران هم از ويدئوچك استفاده كنند؟
من كاري به استفاده از ويدئو چك ندارم و حرفم اين است كه چرا از داوران باتجربه براي بازي‌هاي ما استفاده نمي‌شود؟ مگر بازي‌هاي ما حساس نيستند كه اصلا اهميت نمي‌دهند؟ واقعا ديگر خسته‌كننده شده و بايد خودمان تلاش كنيم طوري امتياز بگيريم كه اشتباهات داوري به چشم نيايد.
تا حالا به سود شما سوت زده نشده؟
يك بازي داور اشتباه كرد كه خدا را شكر همان توپ گل نشد تا حداقل پديده به داوران بدهكار نباشد.
براي بقا كارتان سخت نشده؟
سخت شده ولي شك نكنيد كار ما به بقا نمي‌كشد و تا همين چند هفته آينده خودمان را از انتهاي جدول بالا مي‌كشيم. ما بايد از بازي با ذوب‌آهن امتياز گرفتن را شروع كنيم چون هرچه ديرتر به فكر امتياز گرفتن بيفتيم كار خودم را سخت‌تر مي‌كنيم. ما خودمان هم در نتيجه‌گيري مقصر هستيم و بايد تلاش كنيم. آبروي‌مان از همه‌چيز مهم‌تر است و بايد پديده را از شرايط فعلي نجات دهيم.
كسر شش امتياز چقدر در روحيه تيم تاثيرگذار بود؟
خيلي تاثيرگذار بود. در همين كسر امتياز هم مسوولان مقصر هستند چون فيفا و AFC با كسي شوخي ندارد و به راحتي امتياز كم مي‌كند. اين شش امتياز هم اصلا برنمي‌گردد و نبايد الكي فكر كنيم و به خودمان اميد دهيم كه به زودي شش امتياز برمي‌گردد. اين بحث‌ها جز وقت تلف كردن چيز ديگري نيست و بايد فراموشش كنيم. وقتي ما در امارات بازي مي‌كرديم يكي، ‌دو هفته پول ما دير شد و تا اعتراض كرديم سريع حق و حقوق‌مان را پرداخت كردند چون مي‌دانستند اگر شكايت مي‌كرديم باشگاه با كسر امتياز مواجه مي‌شد.
چرا پديده به اين روز افتاده؟
گفتم كه خودمان هم مقصر هستيم و بايد تلاش كنيم تا اوضاع بهتر شود. تيم همان تيم است و بازيكنان نيز همان بازيكنان هستند. پس همه‌چيز به خودمان برمي‌گردد و بايد خودمان تيم را به حالت اوليه برگردانيم.
فقط اكبر ايماني از تيم جدا شده؟
جدايي اكبر ايماني اصلا مهم نيست. او بازيكن قابلي براي تيم بود و منكر توانايي‌هايش هم نيستيم. ولي رونالدو و مسي كه از تيم جدا نشده بخواهيم به خاطرش بهانه بياوريم. پديده بايد به خودش بيايد و به ليگ برگردد.
هر دو تيم مشهدي در حال سقوط هستند ولي هيچ‌يك از مسوولان مشهدي عين خيال‌شان نيست!
شرايط ما با مشكي‌پوشان فرق مي‌كند و اصلا خودمان را با آنها مقايسه نمي‌كنيم. گرچه اصلا دوست نداريم اين تيم هم سقوط كند چون نماينده مشهد است. متاسفانه در مشهد به تيم‌ها توجه نمي‌كنند و خود باشگاه‌ها بايد به فكر تيم‌هايشان باشند.
چرا اجازه بازي در ورزشگاه امام رضا (ع) را نمي‌دهند؟
بازي در ورزشگاه ثامن به ضرر پديده است چون تيم ما روي زمين خوب بازي مي‌كند و خود من در ورزشگاه ثامن راحت نيستم و بازي با پارس جنوبي جم نيز باعث شد پاس اشتباه بدهم و توپ لو برود.
اهل فيلم هستي؟
زياد اهل فيلم نيستم ولي عاشق بازي شهاب حسيني و پوريا پورسرخ هستم. من رفاقت نزديكي با آقا پوريا دارم.
خبر داري پژمان جمشيدي كانديداي سيمرغ بلورين جشنواره فجر شده بود ولي عده‌اي از هنرمندان به او خنديده بودند!
آقاي جمشيدي بازيگري‌اش هم مثل فوتبالش خوب است و من سريال «پژمان» را ديدم خيلي خوب بازي كرده بود. به هر حال وقتي يك فوتباليست كانديداي سيمرغ مي‌شود براي هنري‌ها كمي سخت است و شايد به اين خاطر خنديده‌اند. من شك ندارم پژمان جمشيدي در آينده سيمرغ خواهد گرفت.
اگر به تو پيشنهاد بازيگري دهند، قبول مي‌كني. تا حالا پيشنهاد شده؟
من اصلا بلد نيستم فيلم بازي كنم و زياد هم علاقه ندارم. من كار خودم را به خوبي انجام دهم، هنر كرده‌ام.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.