در پشت صحنه 90 چه گذشت / كي روش گير داده بود پشت خط بيايد

تاریخ: 1396/11/25
زمان: 12: 20
نوع: خبر
جذاب‌ترين اتفاق در پشت صحنه برنامه پربيننده 90 و مناظره علي كريمي جايي اتفاق افتاد كه پاي كي‌روش به بحث كريمي، فردوسي‌پور و ساكت باز شد.

مهدي علاالديني / جذاب‌ترين اتفاق در پشت صحنه برنامه پربيننده 90 و مناظره علي كريمي جايي اتفاق افتاد كه پاي كي‌روش به بحث كريمي، فردوسي‌پور و ساكت باز شد.
منابع موثق ما در پشت صحنه برنامه 90 صحبت‌هاي جالبي در مورد اين موضوع مي‌كنند و معتقدند كه كي‌روش اصرار زيادي داشته تا در جريان برنامه 90 روي خط بيايد: «وقتي ساكت در مورد كي‌روش صحبت كرد كريمي هم در مورد ماجراي سباستين پرسيد، كي‌روش با پشت صحنه برنامه 90 تماس گرفت و از عوامل برنامه خواست تا روي خط بيايد و صحبت كند. در حالي كه بچه‌هاي پشت صحنه 90 گمان مي‌كردند كه روي خط آمدن كي روش و حضورش در برنامه باعث جذاب‌تر شدن بحث مي‌شود، اين موضوع را با عادل درميان گذاشتند ولي فردوسي‌پور به‌شدت مخالف اين موضوع بود و به آنها گفت كه كي‌روش را روي خط نياورند و به نحوي ماجرا را مديريت كنند.»
آنتراك ميان مناظره بهترين فرصت بود تا خود عادل در مورد اين موضوع كنكاش كند. گويا عادل وقتي متوجه شد كه كي‌روش تا چه حد عصباني است، باز هم با تماس تلفني او و حضورش در برنامه مخالفت كرده و به اميد اينكه كي‌روش بي‌خيال ماجرا مي‌شود، بار ديگر مقابل دوربين حاضر شد. اما سرمربي تيم‌ملي با شنيدن ادامه مناظره و صحبتهاي كريمي كوتاه نيامد و در حالي كه مناظره بين كريمي و ساكت در جريان بود بار ديگر با عادل و 90 تماس گرفت. كي‌روش كه به‌شدت به‌خاطر ماجراي سباستين شاكي شده بود، بالاخره براي عادل sms فرستاد و به او گفت كه پيامش را براي علي كريمي بدون كم و كاست بخواند! هرچند كه عادل حتي بعد از اين هم خيلي تلاش كرد تا اين اتفاق نيفتد و حتي با ملاحظه زيادي پيام كي‌روش را خواند ولي همين باعث شد تا جادوگر با عصبانيت بخواهد تا جواب كي‌روش را بدهد.
آنتراك بعدي به نفع جادوگر بود... خيلي‌ها تصور مي‌كردند كه كريمي به‌خاطر عصبانيت زياد از شنيدن واژه «بزدل» كنترلش را از دست بدهد و از خجالت كي‌روش در بيايد. حتي دوستان كريمي در پشت صحنه 90 كوشيدند تا جادوگر را آرام كنند ولي كريمي كه در اين برنامه بسيار متحول شده بود، بار ديگر خونسردي‌اش را حفظ كرد و جواب كي‌روش را داد:‌ »اگه صداي منو مي‌شنوي الان جوابم رو بده... اگه بزدل بودم كه الان اينجا نبودم. كي‌روش در جايگاهي نيست كه در مورد باز‌هاي ملي من صحبت كند. اميدوارم كي‌روش روزي كه با من چشم در چشم شد هم بتونه اين حرف رو بزنه كه البته گمون نمي‌كنم بتونه... شما هم شك نكن كه اون روز به‌زودي مي‌رسه.»
نكته جالب در مورد پشت صحنه حضور كريمي در 90 جايي بود كه اكثر حاضران در لوكشين 90 از جواب كريمي به‌وجد آمده بودند و او را برنده مناظره مي‌دانستند. جالب اينكه حتي ساكت هم در پايان برنامه صحبت خاصي انجام نداد و جادوگر هم به سرعت استوديو را ترك كرد تا استراحت كند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.