b_Newsمقابل پارس جنوبی انگیزه‌ام فقط کسب 3 امتیاز است و بس!

ارسلان مطهري: اسم و رسم کسی در الغرافه برای ما مهم نیست فقط برد می‌خواهیم

b_News ساغلام فوتبال آسیا را نمی شناسد؟! حتما بازی ما جلوی الاهلی را ندیدند
تاریخ: 1396/11/27
زمان: 12: 26
نوع: خبر
تراکتورسازی در اولین ایستگاه آسیایی در حالی که شاید حق این تیم باخت نبود نتیجه را به الاهلی واگذار کرد‌.

سیدیاسر رضوی / تراکتورسازی در اولین ایستگاه آسیایی در حالی که شاید حق این تیم باخت نبود نتیجه را به الاهلی واگذار کرد‌. با این حال ارسلان مطهری معتقد است تیم او مي‌تواند در آسیا روند خوبی داشته باشد و در بازی با الغرافه و شکست این تیم به خوبی شخصیت خودش را در قاره کهن پیدا کند‌.  
بازی با الاهلی عربستان چطور بود‌. مسابقه‌ای که به نظر مي‌رسید تراکتور مي‌توانست در آن بازنده نباشد؟
بازی خوبی بود‌. در نیمه اول شرایط حریف در شروع بازی بهتر از ما بود اما رفته رفته بر بازی سوار شدیم و چند موقعیت داشتیم که نتوانستیم از آن‌ها بهره ببریم‌. در نیمه دوم حریف اصلا موقعیت نداشت و بازهم توپ‌هاي ما به گل تبدیل نشد‌. در این بازی حق مان فقط سه امتیاز بود و حداقل این بود که بازنده از زمین بیرون نیاییم چون در ادامه خیلی امتیاز این بازی در آسیا به کارمان مي‌آمد‌.
از داوری هم بازیکنان شما خیلی ناراحت بودند؟
به نظرم من هم یک مقدار سوت‌هاي داور بیشتر به نفع حریف بود اما در تبریز این باخت را تلافی مي‌کنیم‌. ما در این زمین غریبه بودیم و ای کاش مي‌شد که در کنار هواداران‌مان و در تبریز مقابل حریف بازی مي‌کردیم‌. اتفاقی که اگر مي‌افتاد آشنایی ما به شرایط آب و هوایی تبریز خیلی به نفع ما مي‌شد که تلاش‌ها به ثمر ننشست‌. ما در شرایط سختی مقابل الاهلی به میدان رفتیم چون دو بازی خارج از خانه داشتیم و یک بازی سخت در دربی تبریز مقابل گسترش که واقعا فیروز کریمی تیم خوبی ساخته است‌. به نظرم این مساله در کنار بحث داوری ما را مقابل الاهلی اذیت کرد‌.
بازی با الغرافه را چطور مي‌بینی؟
الغرافه هم تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیتی دارد با این حال دو بازی اخیر خودش را باخته است‌. تلاش ما کسب سه امتیاز این بازی است تا به اعتماد به نفس خوبی در آسیا برسیم و شخصیت آسیایی بهتری بگیریم‌.
تقابل با وسلی اسنایدر و مهدی طارمی هم تقابل جالبی خواهد بود؟
وسلی اسنایدر بازیکن خوبی است که الغرافه به خدمت گرفته است و در کل باشگاه‌هاي قطری پیشرفت خوبی داشته اند و حضور او بدون شک به حریف ما کمک مي‌کند‌. به هرحال مقابل الغرافه کاری با اسم کسی نداریم و کار خودمان را برای کسب سه امتیاز مي‌کنیم‌.
بازی بعد شما هم در لیگ مقابل پارس جنوبی است‌. با این فشار بازی‌ها مشکلی برای این مسابقه ندارید؟
اگر بگویم نه که دروغ است و قطعا اذیت خواهیم شد‌. با این حال تراکتور تیم بزرگی است و بازیکنان حرفه ای خوبی دارد‌. مطمئن هستم با این بازیکنان و با تجربه ای که کادرفنی دارد برای این بازی مشکلی نخواهیم داشت و هیچ نگرانی وجود ندارد‌.
بازی با پارس جنوبی هم که برای تو انگیزه دو چندان دارد و به نحوی به دنبال اثبات شایستگی‌هایت به مهدی تارتار هستی؟
بازی با پارس جنوبی انگیزه اش برای من فقط سه امتیاز برای تراکتور است تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم‌. مهمترین مساله این است و کاری با دیگر مسایل ندارم‌.
و اینکه بعد از باخت تراکتورسازی‌ها خیلی‌ها به ساغلام و عدم شناخت او از تیم‌هاي آسیایی خرده گرفتند؟
اصلا این طور نیست‌. ما وقتی مقابل الاهلی عربستان بازی کردیم با توجه به بازیکنان و هزینه ای که کرده اند در نگاه اول با چهار گل عقب بودیم اما دیدید که بهترین نمایش را مقابل این تیم داشتیم و حق مان باخت نبود‌. ساغلام واقعا مربی حرفه‌ای است و در کنار اعضای کادرفنی‌اش با قدرت کار مي‌کنند و به نظرم این مساله اصلا درست نیست و آنهایی که این حرف‌ها را مطرح مي‌کنند حتما بازی ما جلوی الاهلی را ندیدند‌. امیدوارم در کنار او بتوانم به تراکتورسازی کمک کنم و دل هواداران و پرشورهای تبریز را شاد کنیم.