b_Newsشک نکنید هنوز هم مدعی کسب سهمیه هستیم

تیموری: خوشحالم برگشتم پارس برد

تاریخ: 1396/11/27
زمان: 13: 14
نوع: خبر
به نظر مي‌رسد با برگشتن او دوباره مهدی تارتار بتواند روی زوج خوب دفاعی خودش در سمت راست و چپ حساب ویژه‌ای باز کند‌.

سایت روزنامه گل - سیدیاسر رضوی / به نظر مي‌رسد با برگشتن او دوباره مهدی تارتار بتواند روی زوج خوب دفاعی خودش در سمت راست و چپ حساب ویژه‌ای باز کند‌. میثم تیموری، مدافع چپ تیم تارتار از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده و در اولین برد نیم فصل دوم پارسی‌ها توانست یک نیمه به میدان برود‌. این مدافع هنوز هم به دعوت شدن به تیم ملی امیدوار است و در ادامه از شرایط پارس جنوبی مي‌گوید که بدون شک سهمیه را خواهند گرفت‌.  

بالاخره طلسم نبردن‌هاي پارس جنوبی با بردن مقابل پدیده شکست؟
خدا را شکر بعد از شش، هفت هفته که مي‌توانستیم ببریم اما برد به دست نمي‌آوردیم پیروزی خوبی مقابل پدیده به دست آوردیم‌. واقعا پدیده یک تیم عالی بود و توانستیم شرایط خودمان را در بالای جدول بهتر کنیم و با این برد به قول شما طلسم نبردن‌هاي ما بشکند‌.
پس این برد را پایان ناکامی‌هاي اخیر پارس جنوبی مي‌دانی؟
واقعا در هفته‌هاي گذشته مدام از حریف جلو مي‌افتادیم و با اینکه خوب بازی مي‌کردیم برنده از زمین بیرون نمي‌آمدیم‌. من هم مثل سایر بازیکنان و اعضای کادرفنی امیدوارم که با این برد روی غلتک بيفتيم و بتوانیم سهمیه آسیا را بگیریم‌.
اما کار برای شما بابت کسب سهمیه سخت است‌. هنوز هم فکر مي‌کنی پارس جنوبی بتواند به این مهم برسد؟
صددرصد و شک نکنید به این خواسته مي‌رسیم‌.
بعد از طی کردن دوران مصدومیت بالاخره به تیم اضافه شدی و بازی هم کردی.
خدا را شکر بعد از مصدومیتی که در بازی با سپاهان نصیب من شد زیر نظر کادرپزشکی کارهای درمانی‌ام را طی کردم و حالا شرایط خوبی دارم‌. امیدوارم در ادامه هم بتوانم در خدمت تیم باشم و بیشتر کمک کنم‌.
با این شرایط و چند هفته دوری برگشتن به ترکیب اصلی برایت سخت نشده است؟
به هرحال باید تلاش کنم تا جایگاه خودم را در ترکیب ثابت به دست بیاورم و از این به بعد هرچه باشد به تصمیم آقامهدی بر مي‌گردد‌.
بازی با تراکتورسازی را چطور مي‌بینی؟
بازی آسانی نداریم و با اینکه تراکتورسازی در آسیا بازی داشته اما بازیکنان جدید خوبی به خدمت گرفته که قطعا کار آسانی نخواهیم داشت‌. با این حال فقط به سه امتیاز این بازی فکر مي‌کنیم تا در ادامه بتوانیم روند خوب‌مان را در رسیدن به سهمیه آسیا ادامه دهیم‌.
خیلی دوست داشتی از پارس جنوبی به تیم ملی برسی اما کی روش كه در مشهد بود برای تماشای بازی‌تان نیامد‌. به نظرت این اتفاق خواهد افتاد؟
این اولین حضور من در لیگ برتر بود اما ناامید نیستم و همه تلاش خودم را برای رسیدن به تیم ملی انجام مي‌دهم تا شایسته دعوت از سوی کادرفنی و شخص کی‌روش باشم.