b_Newsمطمئن باشید سروش به داربی می‌رسد

بزیک: ملی‌پوشان پرسپولیس را با عینک سه‌بعدی می‌بینند که چاق دیده می‌شوند

b_News برانکو جایگزین کمال را دارد
تاریخ: 1395/11/20
زمان: 22: 14
نوع: خبر
مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است در حال حاضر تیم برانکو شرایط بهتری نسبت به استقلال برای داربی دارد.

به گزارش سايت گل، ادموند بزیک مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است در حال حاضر تیم برانکو شرایط بهتری نسبت به استقلال برای داربی دارد. هر چند که از نظر او فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. به نظر او شانس پرسپولیس برای بردن داربی بیشتر از رقیب سنتی‌اش است و می‌تواند پیروز این میدان بزرگ باشد.

 

داربی 84 را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
به نظر می‌رسد پرسپولیس الان شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد. پرسپولیس با اختلاف صدر جدول است و با روحیه‌ای مضاعف جلوی استقلال قرار می‌گیرد. از طرفی هم استقلال در چند بازی اخیر خود در لیگ خوب بوده و السد قطر را هم برد و بازی خوب و قشنگی را در داربی شاهد خواهیم بود. داربی حساسیت خاصی در تمام دنیا دارد، اما این حساسیت در ایران بیشتر است. چون در هیچ جای دنیا تیم‌ها 30، 40 میلیون طرفدار ندارند. به نظرم بازی خوبی می‌شود چون در بازی‌های اخیر دو تیم خوب کار کرده‌اند.

 

برد استقلال مقابل السد قطر چقدر روی این تیم برای حضور در داربی تاثیر خواهد گذاشت؟
بازی با السد یک بازی آسیایی بود و چون استقلال توانست به مرحله گروهی راه پیدا کند از نظر روحی به آنها کمک می‌کند و اعتماد به نفس بیشتری هم خواهند داشت. از طرفی هم آنها جلوی السد 120دقیقه بازی کردند و روی تیم‌شان تاثیر خواهد داشت اما داربی یک بازی خاص است و جدا از جدول دو تیم برای این بازی انگیزه دارند. پرسپولیس انگیزه قهرمانی دارد و استقلال هم انگیزه سهمیه آسیا را دارد. پرسپولیس از نظر روحی بهتر است و انگیزه بسیار زیادی دارد چون می‌خواهند با اختلاف امتیاز زیادی امسال قهرمان شوند.

 

بازی پرسپولیس با تراکتوسازی را دیدید؟
بله، کامل دیدم.

 

ملی‌پوشان پرسپولیس چاق نبودند؟
بستگی دارد با چه عینکی آنها را ببینید. عینک‌ها فرق می‌کند و اگر با عینک سه‌بعدی ببینید چاق می‌بینید. جالب اینکه بازیکنانی که برای پرسپولیس گل زدند همگی چاق بودند. پرسپولیس جلوی تراکتورسازی تیم خیلی خوب و یکدستی داشت و تپل‌های خوبی داشت.

 

بازنده جنگ رسانه‌ای برانکو و کی‌روش چه کسی بود؟
اصلا نمی‌خواهم وارد این قضیه شوم. چون گذشته است و باید یک تدبیری بکنند تا خاتمه پیدا کند. به هر حال الان پرسپولیس دارد خوب نتیجه می‌گیرد و این چاق‌ها خوب بازی می‌کنند و کی‌روش نباید این صحبت‌ها را بکند.

 

انگار حرف‌های کی‌روش انگیزه ملی‌پوشان پرسپولیس را برای بازی با تراکتور خیلی بالا برد، این‌طور نیست؟
بستگی به طرز تفکر بازیکنان و مربی تیم دارد و حتی می‌توانست برعکس هم باشد. چون کی‌روش گفت که ملی‌پوشان پرسپولیس را دعوت نمی‌کند اما پرسپولیسی‌ها خیلی خوب و حرفه‌ای با مساله برخورد کردند و انگیزه‌شان بیشتر شد.

 

سروش رفیعی امروز (چهارشنبه) با تیم تمرین نکرد. نگران غیبت او در داربی نیستید؟
مطمئن باشید که سروش به داربی می‌رسد و بازی می‌کند و مشکلی برای داربی ندارد.

 

عدم حضور کامیابی‌نیا در داربی برای پرسپولیس مشکل‌ساز نمی‌شود؟
ما الان داریم از بیرون نگاه می‌کنیم که کمال نیست و مشکل‌ساز می‌شود اما مربی که با آنها کار می‌کند برای این روزها فکر کرده و جایگزین دارد و مشکلی پیش نمی‌آید.

 

نتیجه داربی را پیش‌بینی می‌کنید؟
پیش‌بینی که سخت است اما بازی با برد پرسپولیس تمام می‌شود.

 

یعنی استقلال شانسی برای بردن داربی ندارد؟
در فوتبال همه‌چیز می‌تواند اتفاق بیفتد. اما پرسپولیس شانس بیشتری برای برد دارد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.