b_Newsطارمی و اسنایدر در ترکیب اصلی الغرافه

شوک ساغلام به تراکتورسازی؛ ایران‌پوریان نیمکت‌نشین شد

تاریخ: 1396/11/30
زمان: 17: 57
نوع: خبر
ترکیب تیم‌های الغرافه قطر و تراکتورسازی برای بازی امروز دو تیم در گروه A لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.

به گزارش سایت روزنامه گل، تراکتورسازی از ساعت 18:30 امروز (دوشنبه) در گروه A لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ورزشگاه ثانی بن جاسم دوحه به مصاف الغرافه قطر می‌رود که ارطغرول ساغلام ترکیب تیمش را برای این بازی مشخص و به شرح زیر اعلام کرد:
ژوردی آلمیدا مارتینز، رضا شربتی، محمد نادری، محمدرضا مهدی‌زاده، گریکوف سیمه، محمد نادری، مهدی کیانی، مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، محمد ابراهیمی، ارسلان مطهری و سلیمان کرپیچ.

محمد ابراهیمی که در تمرین روز گذشته تراکتورسازی دچار مصدومیتی جزیی شده بود، مشکلی برای بازی کردن ندارد و در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت. نکته جالب توجه اما در ترکیب تراکتورسازی، نیمکت‌نشینی محمد ایران‌پوریان است. پیش از این هم زمزمه‌های این تصمیم ساغلام برای وارد کردن شوک به تراکتورسازی شنیده می‌شد که سرمربی ترک‌تبار تراکتورسازی در این بازی این کار را انجام داد. ایران‌پوریان چند وقتی است که نشانی از آن بازیکن شاداب گذشته را ندارد.
در سوی مقابل هم مهدی طارمی و وسلی اسنایدر در ترکیب اصلی الغرافه قطر دارند. یوسف حسن علی، رابرت فاسکیانا، فهید ال شماری، یوسف مفتاح، عاصم عمر مدیبو، عثمان ال یهری، وسلی اسنایدر، مهدی طارمی، احمد علاالدین، دیگو کارلوس آمادو و عبدالعزیز خادم 11 بازیکن الغرافه را تشکیل می‌دهند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.