قلعه نویی و شروع بهانه گیری؟

تاریخ: 1395/11/20
زمان: 19: 01
نوع: خبر
برسی بیانیه قلعه نویی حاوی نکات جالبی است


امیر قلعه‌نویی بلافاصله بعد از قبول شكست سنگین برابر پرسپولیس تصمیم گرفت در مصاحبه تلویزیونی‌اش بهانه‌جویی را كنار بگذارد و فقط به تیم حریف تبریك بگوید. او اما احتمالا بعدتر در خلوت خودش فكر كرده و دیده همین‌طور خشك و خالی هم نمی‌شود با قضیه برخورد كرد و خلاصه باید چهارتا  حرف متفاوت هم بر زبان آورد. این‌گونه بود كه 24ساعت بعد از بازی، بیانیه‌ای به اسم او روی خروجی یكی از سایت‌های خبری رفت؛ بیانیه‌ای كه البته قلم و ادبیاتش نشان می‌داد احتمالا یك نفر دیگر آن را برای امیرخان نوشته است. در این بیانیه ما با همان قلعه‌نویی همیشگی مواجه شدیم؛ همان كه معمولا عادت ندارد  راحت قصوری را گردن بگیرد و این طرف و آن طرف دنبال مقصر واقعی می‌گردد!
قلعه‌نویی در این بیانیه مدعی شده در بازی با پرسپولیس 11بازیكن خودش را در اختیار نداشته و سه نفر دیگر هم با ناآمادگی به میدان رفته‌اند. اولا كه مسئولیت بازی دادن به نفرات ناآماده متوجه كادرفنی است و هیچ‌كجای دنیا بازیكنی را كه هنوز به طور كامل از بند مصدومیت رها نشده به میدان نمی‌فرستند. ندانستن این نكته به خصوص برای امیرخان بد است كه دوره‌های مربیگری مشهور را در لوركوزان هم پشت سر گذاشته است! از اینكه بگذریم می‌‎رسیم به 11بازیكن غایب تراكتور؛ تا جایی كه ما می‌دانیم سه بازیكن این تیم یعنی شفیعی، كیانی و شریفی (كه به ندرت هم فیكس بوده) از این مسابقه محروم بوده‌اند و البته نوراللهی و عالیشاه و بیگ‌زاده را هم فدراسیون محروم كرده؛اینكه كلا می‌شود شش نفر. حتی به فرض محال اگر شجاد شهباززاده را هم بازیكن تراكتور بدانیم و اسمش را به لیست محرومان این تیم اضافه كنیم، باز تعداد غایبان به 7نفر می‌رسد كه هنوز با 11نفر مورد ادعای امیر فاصله زیادی دارد. البته امیرخان همان‌طور كه تعداد غایبان تیم خودش را زیاد می‌كند، در بند طعنه‌آمیز بیانیه‌اش غایبان پرسپولیس در بازی معروف با قشقایی را هم كمتر از حد واقعی جلوه می‌دهد و می‌گوید سرخپوشان آن بازی را بدون چهار بازیكن اصلی باخته‌اند. این در حالی است كه پرسپولیس برای آن بازی حداقل 7غایب داشت. علاوه بر 6ملی‌پوش این تیم یعنی (بیرانوند، جلال حسینی، محمد انصاری، رامین رضاییان، مهدی طارمی و وحید امیری)، یانسكی هم به دلیل مصدومیت آن مسابقه را از دست داد. چطور می‌شود كه یك نفر خیلی تصادفی غایبان تیم خودش را زیاد كند و غایبان تیم حریف را كمتر جلوه بدهد؟
از همه اینها كه بگذریم، اول فصل تراكتوری‌ها آن‌قدر خوب یار گرفتند كه قلعه‌نویی در یك مصاحبه تاریخی گفت: «امسال دیگر هیچ بهانه‌ای ندارم.» خب الان چه شده است؟ بازیكنان خریداری شده در نیم‌فصل اجازه بازی ندارند و شما مجبورید با همان مهره‌های اول لیگ كه كافی می‌دانستید به مسابقات ادامه بدهید. بله؛ سروش رفیعی از دست رفته و به‌جای او چهار بازیكن گرفتید كه طبق اعلام فیفا نتوانستید از آنها استفاده كنید، اما واقعا غیبت همین یك بازیكن برای ول كردن رقابت و مرثیه‌سرایی كافی است؟ گویا شرایط به گونه‌ای رقم خورده است كه امسال هم «بهانه»   وجود دارد.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.