b_Newsهنوز روزنه امیدی به استویچف داریم

داورزنی: سرمربی تیم ملی قبل از پلی‌آف لیگ برتر انتخاب می‌شو

تاریخ: 1395/10/09
زمان: 13: 19
نوع: خبر
رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: با وجودی که فعلاً با استویچف به توافق نرسیده‌ایم اما هنوز روزنه امیدی به او داریم.

محمدرضا داورزنی در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تلاش ما در بحث انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال این است که کسی را انتخاب کنیم تا موفقیت‌‌های اخیر ما را دنبال کند. در این بین نمی‌توانیم به همه خواسته‌های این مربیان تن و پیشنهادی بالاتر از عرف جهانی به آنها بدهیم.
وی خاطرنشان کرد: روی دجورجی حساب می‌کردیم اما او با تیم ملی لهستان به توافق رسید. استویچف حدود یک ماه روی والیبال ما مطالعه کرد ولی در نهایت گفت که مسئولیت تیمی را قبول می‌کند که روی سکو برود. با وجودی که فعلاً با او به توافق نرسیده‌ایم اما هنوز روزنه امیدی به او داریم. در مجموع، سرمربی جدید تیم ملی قبل از مرحله پلی‌آف لیگ برتر (20 بهمن) انتخاب خواهد شد تا از نزدیک شاهد عملکرد بازیکنان تیم ملی باشد و برای یک دوره 4 ساله برنامه ریزی کند.
رئیس فدراسیون والیبال در مورد مشکلات مالی تیم‌های لیگ برتر به رادیو ورزش گفت: به غیر از 3 یا 4 تیم که اسپانسرهای خوبی دارند،‌ بقیه تیم‌ها دچار مشکل هستند از جمله شهرداری‌ها که عمده مشکل آنها مربوط به وضعیت اقتصادی شهرهایشان است. تیم صالحین ورامین نیز با تلاش فرماندار این شهر و عنایت ویژه فدراسیون والیبال در احترام به مردم ورامین به لیگ بازگشت.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.