بازگشت دو دست منصوریان!

تاریخ: 1395/11/21
زمان: 15: 53
نوع: خبر
ویژه‌ترین اتفاق در حاشیه بازی استقلال و السد

به گزارش سایت روزنامه گل، ابتداي فصل و بعد از آنكه عليرضا منصوريان هدايت استقلال را بر عهده گرفت، با بزرگترهاي اين تيم طرح رفاقت ريخت. او به خصوص روي دوستي با مهدي رحمتي و خسرو حيدري اصرار داشت و اين دو نفر را دستهاي چپ و راست خودش مي‌ناميد. منصوريان حتي در بسياري از موارد با اين دو نفر جلسه برگزار مي‌كرد و مسايل جاري تيم را با آنها در ميان مي‌گذاشت. در بازي با سياه‌جامگان وقتي بختيار رحماني به تعويضش اعتراض كرد، منصوريان جملات جالي در اين مورد به زبان آورد: «از اين به بعد اگر از اين مسايل در تيم ببينم، كاري به بازيكنان خاطي ندارم و مسووليتش گردن رحمتي و خسرو حيدري است.» او مي‌خواست وانمود كند اين دو نفر فراتر از بازيكن عادي هستند؛ چنانكه بعدتر هم شايعاتي در مورد احتمال شروع مربيگري اين دو نفر در كادر منصوريان طي سال‌هاي آينده مطرح شد.

با اين وجود در گذر زمان اتفاقاتي رخ داد كه رحمتي و حيدري جايگاه خودشان را نزد آقاي مربي از دست دادند. مساله رحمتي و اصطكاك او با دستياران منصوريان باعث شد كاپيتان آبي‌ها تا آستانه جدايي از اين تيم هم پيش برود. سرمربي استقلال آشكارا اعلام كرد حاضر است رضايتنامه اين بازيكن را صادر كند. عليمنصور براي اينكه نشان بدهد در اين امر جدي است، حتي رحمتي را نيمكت‌نشين كرد و از حسيني در تركيب اصلي سود برد. ماجراي خسرو حيدري هم بيشتر فني بود. خسرو از دوران آمادگي‌اش دور شده و فعلا از جوان‌هاي استقلال عقب مانده است. به همين دليل هم بيشتر اوقات روي نيمكت مي‌نشيند؛ تا جايي كه اين اواخر شايعاتي در مورد احتمال دوري او از ميادين به گوش مي‌رسيد.

بازي با السد قطر اما، روز بازگشت دستهاي پرتوان به سمت عليرضا منصوريان بود. مهدي رحمتي در جريان اين بازي دو شوت ژاوي هرناندس را مهار كرد و البته يك پنالتي هم گرفت تا نقش زيادي در صعود تيمش ايفا كند. از سوي ديگر خسرو حيدري هم كه اواسط مسابقه به جاي وريا غفوري مصدوم راهي زمين شده بود، زدن پنالتي حساس پنجم را بر عهده گرفت و با گل كردن آن پاي حكم صعود استقلالي‌ها را امضا زد. با توجه به آسيب‌ديدگي غفوري، به احتمال فراوان خسرو در داربي هم فيكس خواهد شد؛ درست مثل رحمتي كه در بهترين زمان ممكن جايگاه اصلي‌اش را پس گرفت. منصوريان يكشنبه آينده هر دو دستش را به طور تمام و كمال در اختيار خواهد داشت!بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.