b_Newsگلایه‌های اطرافیان و بازیکنان از نتیجه‌گیری‌های اخیر پیکان

آقا مجید خیالش راحت شده تیم را بین زمین و هوا نگه داشته است

تاریخ: 1395/11/22
زمان: 12: 48
نوع: خبر
برخی اطرافیان پیکان بعد باخت مقابل نفت تهران گفتند آقا مجید چون خیالش راحت شده که تیم نمی‌خواهد سقوط کند کار را رها کرده و تیم را بین زمین و هوا نگه داشته است

 
بعد از سه باخت پیاپی به صبا، تراکتورسازی و استقلال، برد پیکان مقابل سپاهان را مجید جلالی به خروج از بحران تیمش نسبت داد و حرف از برنامه برای برد مقابل نفت تهران به میان آورد و گفت که تیمش قابلیت شکست شاگردان علی دایی را در ورزشگاه تختی دارند. با این‌همه نفت تهران توانست با دو گل در داربی کوچک پایتخت پیکان را شکست دهد تا بعد این بازی مجید جلالی باختن تیمش را حسابی به گردن داوری و عملکرد بد قاضی مسابقه نسبت دهد. اینکه اشتباهات او شرایط را این‌گونه برای تیمش رقم زد. این حرف‌های مجید جلالی را باید در کنار صحبت‌های اطرافیان او گذاشت که برعکس سرمربی تیم نظر دیگری دارند و این باخت ها را به تصمیم‌گیری‌های عجیب‌وغریب و خلق‌الساعه آقا معلم نسبت می‌دهند. 

خیالش راحت شده 
شرایط امتیاز گیری پیکان که لیگ را خوب شروع نکرد به گونه ای بود که  به‌یک‌باره در حد یک مدعی ظاهر شد که می‌توانست سهمیه را به دست بیاورد و این تیم دیگر آسانسور برگشت به لیگ یک نخواهد بود .از حالا می‌توان تقریباً بقای شاگردان جلالی را در جدول رقابت‌های لیگ برتر شانزدهم قطعی دانست. این موضوع کلیدی باعث شده تا نتیجه‌گیری‌های اخیر پیکان باعث شود تا اطرافیان مجید جلالی از بی‌انگیزگی و خیال راحت او حرف به میان بیاورند. جایی که آن‌ها می‌گویند با قطعی شدن ماندن پیکان در لیگ برتر خیال جلالی راحت شده و اصلاً به فکر سهمیه و این چیزها نیست و همین موضوع باعث شده شرایط پیکان که می‌توانست در حد یک مدعی بالای جدول باشد این‌گونه شود. 

مشکل تصمیمات خلق‌الساعه هم هست نه فقط داوری 
مجید جلالی بعد از باخت به نفت تهران داوری و سوت‌های اشتباه او را از عوامل شکست تیمش قلمداد کرد و حسابی در کنفرانس خبری بعد بازی نسبت به این موضوع گلایه داشت و بارها این مساله را گوشزد کرد. بااین‌همه اطرافیان جلالی معتقدند مشکل نتیجه نگرفتن پیکان در چند هفته اخیر فقط بحث داوری نیست و تصمیمات خلق‌الساعه و تغییراتی که او در تیم به وجود می‌آورد باعث این شرایط شده است و نمی‌گذارد تیمی که چند هفته خوب نتیجه گرفت کارش را با قدرت جلو ببرد. از جمله این موارد بازی ندادن چند هفته قبل به گادوین منشای آماده بود که معتقد بود تمرکزش را از دست داده و حسابی بابت آن ضربه خورد یا با تعویض مرتضی آقاخان در بازی با تراکتورسازی که به‌یک‌باره اسباب باخت تیم را فراهم کرد. گادوین را برگرداند و تیم نتیجه گرفت اما در بازی مهم و سرنوشت‌ساز مقابل نفت در حالی که چپ و راست گلزن تیمش یعنی سیامک نعمتی و آقاخان آماده مسابقه بودند بازهم روند را عوض کرد. جلالی با کشیدن یک خط جلوی مهدی شیری که مقابل سپاهان ستاره بی‌بدیل تیمش بود در نقش هافبک جا را برای بازی کردن علی حمودی که اصلاً این روزها آماده نیست، فراهم کرد و آقاخان تأثیرگذار را نیمکت نشین کرد. این تصمیمات که به‌زعم اطرافیان مجید جلالی عجیب‌وغریب است باعث شده جدا از گلایه‌های اطرافیان صدای بعضی از بازیکنان هم دربیاورد. آن‌ها درگوشی نسبت به این تصمیم‌گیری‌ها گلایه دارند و بعد باخت مقابل نفت تهران گفتند آقا مجید چون خیالش راحت شده که تیم نمی‌خواهد سقوط کند کار را رها کرده و تیم را بین زمین و هوا نگه داشته است. این در حالی است که بازیکنان معتقدند پیکان می‌تواند به‌راحتی در ادامه لیگ برای کسب سهمیه مدعی باشد. این مسائل و گلایه‌های صورت گرفته به گوش شیعی، مدیرعامل پیکان رسیده و باید دید او در ادامه در خصوص این موارد چه تصمیمی خواهد گرفت تا تیمش دچار بحران نشود. 
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.