b_Newsدر جشنواره نوروزی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور برگزار شد

والیبال در پروژه جهان بدون سرطان

تاریخ: 1395/11/23
زمان: 11: 21
نوع: خبر
در آستانه جشنواره نوروزی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور، ستارگان والیبال ایران با این رویداد خیرخواهانه همراه شدند.

جشنواره نوروزی موسسه خیریه بهنام دهش پور به منظور حمایت از بیماران مبتلا به سرطان در روزهای 26 تا 29 بهمن کلید خواهد خورد.در این جشنواره بیش از١٢٠ غرفه با ارائه محصولات متنوع در برپایی هر چه بهتر این رویداد مشارکت می‌کنند. موسسه خیریه بهنام دهش پور جشنواره نوروزی 1396 را امسال با شعار «جهان بدون سرطان» و با پیام سلامتی و امید برای همه بیماران برگزار می کند.تمام عواید حاصل از این جشنواره صرف تامین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان می‌شود.
علاقه مندان برای حضور در این جشنواره می‌توانند از ساعت 10 تا 21 روزهای 26 تا 29 بهمن به مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در خیابان ولی عصر، نرسیده به چهارراه پارک وی مراجعه کنند.
در همین راستا، ستارگان والیبال ایران در کنار تیم موفق والیبال بهنام، همراهی خود را با امضای پیراهن‌های باشگاهی و ملی به ثبت رساندند. بازیکنانی چون موسوی، مهدوی، غلامی، محمودی، قائمی، عبادی پور و کارخانه پیراهن باشگاهی و ملی ارسال شده از سوی فدراسیون والیبال ایران (حامی ورزشی موسسه بهنام دهش پور) را امضا کردند.این پیراهن‌های امضا شده در بسته بندی و قاب‌های شکیل پس از تایید رسمی و ضمانت اصل بودن امضاها توسط موسسه خیریه، در جشنواره مذکور به نفع بیماران مبتلا به سرطان به فروش خواهد رسید.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.