ستاره تاتنهام بهترین بازیکن ماه ژانویه شد

تاریخ: 1395/11/23
زمان: 10: 45
نوع: خبر
هافبک 20 ساله تاتنهام بهترین بازیکن ماه ژانویه لیگ برتر جزیره شد تا ماریسیو پوچتینو سرمربی این تیم یک رهبر بالقوه قدرتمند را در خط هافبک خود ببیند.

آرمان صالحی/الی این عنوان را در رقابت با هم تیمی اش، هری کین مهاجم تاتنهام بدست آورد. الی و کین هر یک در ماه ژانویه 5 گل به ثمر رساندند و از تاثیرگذارترین بازیکنان تاتنهام بوده‌اند.
همین درخشش آنان باعث شده تا تاتنهام در رده دوم جدول لیگ جزیره قرار بگیرد. شاگردان پوچتینو در 7 بازی اخیر خود شکست نخورده اند و به جز 2 تساوی خارج از خانه برابر منچستر سیتی و ساندرلند مقابل میدلزبورو، ویکامب واندرز، وست برومویچ، استون ویلا و چلسی صدرنشین پیروز شده اند.
دله در کنار هری ستاره های بی چون چرای سفیدپوشان در این فصل هستند. الی در بازی‌های اخیر شاگردان پوچتینو برابر واتفورد و چلسی در هر بازی 2 گل زد، یکی از گل‌های تیمش برابر منچستر سیتی را به ثمر رساند و برابر وست برومویچ به هری کین پاس گل داد. کین هم برابر واتفورد موفق شد دو گل بزند و یک پاس گل بدهد.
الی با 10 گل پس از کین 14 گله، دومین گلزن تیمش و هشتمین گلزن این فصل لیگ برتر تا اینجا است. الی پس از کسب این عنوان گفت: فکر می کنم کل تیم در این ماه خوب بازی کرد. ما یک تیم واقعی هستیم و این افتخار بزرگی است. من پس از زدن دو گل به چلسی احساس بسیار خوبی داشتم.
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.