b_Newsصحبت‌های جدی برانکو با سرخپوشان

اتفاقات اخیر را فراموش کنید، جز شکست استقلال چیزی از شما نمی‌خواهم

تاریخ: 1395/11/23
زمان: 11: 42
نوع: خبر
اعتصاب هفته گذشته پرسپولیسی‌ها پس از چهار ماه بی‌پولی باعث شد تا همه فکر کنند مدیریت پرسپولیس، تیم را به حاشیه برده است.

سحر خسروجردی / اعتصاب هفته گذشته پرسپولیسی‌ها پس از چهار ماه بی‌پولی باعث شد تا همه فکر کنند مدیریت پرسپولیس، تیم را به حاشیه برده است. اما نشست بازیکنان با طاهری و دلداری سرپرست باشگاه به آنها باعث شد تا دوباره شرایط مساعد شود.
این اتفاق در حالی رخ داد که به پرسپولیسی‌ها گفته شده بود، امروز (شنبه) پول در حساب است و مشکل چرخه اداری حل شده. اما نشست مشترک با استقلالی‌ها در هتل هما بار دیگر پرسپولیسی‌ها را دچار شوک خفیفی کرد. کادرفنی و بازیکنان هرگز فکر نمی‌کردند چنین مراسمی آن هم پس از سال‌ها که دیگر این مراسم‌ها منسوخ شده دوباره برپا شود.
همین موضوع باعث شد تا برانکو در تمرین روز گذشته به طور جدی با بازیکنان صحبت کند. سرمربی پرسپولیس که تمرین پرفشار و جدی‌ را در دستور کار قرار داده بود، در ابتدای تمرین با حالتی جدی خطاب به بازیکنان حرف‌های متفاوتی زد. برانکو به بازیکنان گفت: «به اتفاقات چند روز اخیر فکر نکنید و بدانید که باید هدف‌تان پیروزی در داربی باشد. ما تا این لحظه بهترین عملکرد را داشتیم و از شما می‌خواهم که با قدرت در داربی حاضر شده و استقلال را شکست دهید.»
صحبت‌های برانکو بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده و باعث شده تا آنها هم رویارویی با استقلالی‌ها را در هتل هما فراموش کنند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.