b_Newsبرگزاری آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دربی

تمرکز شاگردان برانکو روی ضربات ایستگاهی

تاریخ: 1395/11/23
زمان: 13: 16
نوع: خبر
شاگردان برانکو ایوانکوویچ آخرین تمرین خود پیش از دربی را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کردند.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، آخرین جلسه تمرینی سرخپوشان پیش از دربی هشتادوچهارم تهران از ساعت 11 امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
* برای شروع تمرین، مارکو استیلینوویچ بازیکنان را به مدت 10 دقیقه گرم کرد. پس از آن برانکو سه گروه تشکیل داد که به تمرین پرسینگ پرداختند.
* بعد از آن بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. مدافعان تحت‌نظر خود برانکو و هافبک‌ها و فورواردها زیر نظر چوک برنامه‌های تمرینی را انجام دادند.
* همچنین ایگور پانادیچ مانند همیشه تمرینات ویژه‌ای را برای دروازه‌بان‌ها در نظر گرفته بود. برانکو ایوانکوویچ در ادامه تمرینات روز گذشته خود، تمرین خاصی را با یک دروازه تدارک دید. او با تذکرات خود به هر دو گروه مدافعان و مهاجمان در واقع سناریوهای محتمل بازی را برای مواجهه با تدابیر تیم رقیب با شاگردانش مرور کرد.
* برانکو در مرحله پایانی تمرین هم کار روی ضربات شروع مجدد از جمله کرنرها، پرتاب اوت، کاشته‌های پشت هجده قدم را برای بازیکنانش در نظر گرفت. با توجه به اینکه حریفان پرسپولیس برای مهار سرخپوشان مرتکب خطاهای زیادی می‌شوند، برانکو روی این بخش تمرین تأکید ویژه‌ای داشت.
* پنج بازیکنی هم که در فهرست اردو حضور نخواهند داشت، در پایان تمرین جداگانه زیر نظر مربی بدنساز تیم کار کرده و فشار بیشتری وارد کردند.
* آخرین بخش تمرین امروز سرد کردن بدن‌ها بود که بازیکنان پس از آن راهی رختکن شدند تا ورزشگاه شهید کاظمی را به مقصد هتل المپیک، محل اردوی خود ترک کنند.
دیدار استقلال - پرسپولیس از ساعت 15 فردا (یکشنبه - 24 بهمن ماه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.