b_Newsخادم همچنان بهترین گزینه ریاست کشتی است

صادق گودرزی: کسی را نداریم که با جردن باروس رقابت کند

تاریخ: 1397/01/31
زمان: 12: 26
نوع: گفتگو
صادق گودرزی که مدال طلای بازی های آسیایی را در کارنامه دارد، در خصوص این رویداد بزرگ ورزشی با «گل» گفت و گو کرد.

حامد جیرودی/ یکی از رویدادهای مهم ورزش ایران در سال 97 حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتاست. یکی از کشتی گیرانی که سابقه کسب مدال طلا در بازی های آسیایی را در کارنامه خود دارد، صادق گودرزی است که در بازی های آسیایی 2010 گوانگجو موفق به کسب مدال طلا شد. او گفت و گویی تازه به همین بهانه با «گل» انجام داد.

 

درباره بازگشت رسول خادم به فدراسیون کشتی چه نظری داری؟

به نظر من آقای خادم بهترین گزینه است. خوشبختانه مجمع و اعضای هیات های کشتی استان ها هم روی ایشان نظر مثبت داشتند و امیدوارم که با تعامل بیشتر، بهتر بتوانند کارهای شان را پیش ببرند.

 

تو در سال گذشته در کادر فنی تیم ملی نوجوانان حضور داشتی اما در لیست جدیدی که از مربیان این تیم اعلام شد، نام تو قرار نداشت. در این باره توضیح می دهی؟

در این خصوص باید بگویم من مقداری کارهای شخصی داشتم که هر موقع تمام شود و اگر به من نیاز باشد، دوباره در خدمت تیم ملی خواهم بود.

 

با غلامرضا محمدی که مشکلی نداری؟

نه آقا غلام که مربی من بوده و رابطه خوبی هم داریم و اتفاقا چند روز پیش هم با هم صحبت کردیم. احتمالا برای مسابقات جهانی نوجوانان دوباره به کادر فنی تیم ملی بر می گردم. چون چند شاگرد هم در تیم نوجوانان دارم و باید آنها را هم زیر نظر بگیرم.

 

چه کسانی؟

در 92 کیلوگرم علیرضا عبداللهی، در 110 کیلوگرم رضا خانی و در 58 کیلوگرم مرتضی پورمرتضوی که در باشگاه یافت آباد زیر نظر من کار می کرده اند.

 

تو خودت طلای بازی های آسیایی را داری. امسال هم بازی های آسیایی جاکارتا را در پیش داریم. شرایط تیم ملی را با توجه به اتفاقات اخیر چطور ارزیابی می کنی؟

راستش را بخواهید من فکر می کنم در حال حاضر وضعیت ایده آلی نداریم. ما زمان را از دست داده ایم اما امیدوارم هرچه زودتر به وضعیت سابق برگردیم. خواسته من به عنوان کوچک ترین عضو خانواده کشتی ایران این است که با یکدیگر همدل تر باشیم. قهرمانی کشتی به نام کسی نیست و برای همه ایران است و این پرچم کشورمان است که بالا می رود و برای همین همه باید برای موفقیت تلاش کنیم.

 

تو یکی از خوب های ما در وزن 74 کیلوگرم بودی. فکر می کنی الان وضعیت این وزن چطور است؟

الان ما در 74 کیلو چند کشتی گیر داریم اما یک وزن 79 کیلوگرم هم اضافه شده که باعث شده چند نفر از 74 کیلو به این وزن بروند. حالا هم باید دید در این شرایط، چه کسی می تواند خودش را در 74 کیلو مطرح کند. با این حال، نکته ای که وجود دارد این است که همه باید برای موفقیت در هر وزنی که هستند، تلاش کنند.

 

الان کسی را داریم که با جردن باروس رقابت کند؟

فکر نمی کنم. البته جردن الان سنش بالاتر رفته. زمانی که با ما مسابقه می داد 21 ساله بود اما الان 31 ساله شده و تر و فرزی سابق را ندارد ولی هنوز هم کشتی گیر باتجربه ای است و رقابت با او سخت است.





توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.