b_Newsبرای ویسی که از شرایطش در سپاهان گلایه می‌کند

تو می‌دونستی عبدا...

تاریخ: 1395/11/23
زمان: 13: 25
نوع: خبر
عبدا... ویسی بازهم دراصفهان فحش خورد تا مشخص شود سپاهانی‌ها او را نمی‌خواهند.

به گزارش سایت روزنامه گل، عبدا... ویسی بازهم دراصفهان فحش خورد تا مشخص شود سپاهانی‌ها او را نمی‌خواهند البته او این افراد را خط گرفته از سوی برخی‌ها می‌داند و می‌گوید: «تعداد این هواداران ۷۰-۸۰ نفر بودند که اندازه دفتردار دکتر سبحانی سواد ندارند ولی به ایشان فحش می‌دهند و این درحالی است که اگر سبحانی نبود ورزشگاه نقش جهان افتتاح نشده بود. کانون هواداران سپاهان قبل از فصل از من پول خواست. من این کار را نکردم و می‌دانم از هفته قبل از برخی مربیان بدون تیم پول گرفتند تا به خانواده و من و بازیکنانم فحش بدهند. از من خواسته‌اند که تیم را جوان کنم. این هم تاوان این مساله است. نمی‌خواهم باخت را توجیه کنم. به من گفتند تیم پارسال که ۳۱ ساله بود را جوان کنم. تیم جوان است و تا زمانی که تعداد اندک هواداران به بازیکنان و مربی فحاشی می‌کنند، بازیکن نمی‌تواند بازی کند.»
اما شاید در همان روزهای اول هم که او به اصفهان می‌رفت خوب می‌دانست که شرایط همین‌گونه است. حسین فرکی هم در این تیم همین مشکلات را داشت و البته با سابقه یک قهرمانی تیم را رها کرد بنابراین یادآوری رزومه توسط ویسی هم پذیرفتنی نیست: «من در راستای جوانگرایی سالی که در فولاد خوزستان مربی بودم، توانستیم تیم را قهرمان کنیم. در صبا بعد از جوانگرایی آسیایی شدیم و در استقلال خوزستان هم در نهایت قهرمان شدیم. برای من قابل قبول است که هواداران سپاهان شعار حیا کن رها کن بدهند و این شعار روی سر من جای دارد ولی اینکه به ناموسم فحاشی کنند قابل احترام نیست و اصلا آن را نمی‌پذیرم. در ۹ بازی اخیر دو باخت داده‌ایم. ما روند خوبی داشتیم و هفت هفته روند صعودی را پشت سر گذاشتیم ولی حواشی باعث شد تا مشکل پیش بیاید. حواشی را کسانی ایجاد می‌کنند که منافع‌شان در خطر است.»
اما موضوع اینجاست که سپاهان با تیم‌هایی که ویسی نام برده متفاوت است. سپاهان و هوادارانش به بالانشینی و قهرمانی عادت دارند آن هم هرسال نه مثل استقلال خوزستان بعد از سه سال. ویسی حتما شرایط این تیم را می‌دانست چراکه بارها رسانه‌ها ازجمله همین روزنامه گل نوشت که قهرمان شدن در استقلال خوزستان و سهمیه گرفتن با صبا تضمین‌کننده موفقیت در سپاهان نیست و آنجا شرایط متفاوت است. ویسی می‌دانست که باید از بزرگانی عبورکند که تماشاگران روی آنها حساس هستند و اگر با مجوز جوانگرایی هم آمد این مجوز از سوی مدیران به او داده شد و نه تماشاگرانی که فقط قهرمانی می‌خواستند. اما مربی‌ای که بعد از قهرمانی با تفاضل گل روی ابرهاسیرمی کرد گوشش به این حرف‌ها بدهکار نبود و می‌خواست روی نیمکت یک تیم بزرگ بنشیند. خصوصا که شرایط دشوار مالی استقلال در سال بعد راهم پیش‌بینی کرده بود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.