b_Newsوزن جدید خوبه اما نمی توانم به بازی های آسیایی بروم

میثم نصیری: وزارت هوای کشتی را داشته باشد و این قدر سمت فوتبال نرود!

تاریخ: 1397/02/02
زمان: 13: 14
نوع: گفتگو
مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در حالی برگزار شد که یکی از کشتی گیران مطرحی که در این مسابقات به روی تشک رفت، میثم نصیری بود.

حامد جیرودی/ مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در حالی برگزار شد که یکی از کشتی گیران مطرحی که در این مسابقات به روی تشک رفت، میثم نصیری بود. کشتی گیر زنجانی که پیش از این در وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی می گرفت اما در این مسابقات در وزن ۷۰ کیلوگرم به میدان رفت. او در گفت‌وگویی که با گل داشت، سطح این مسابقات را بسیار بالا توصیف کرد.

 

در مورد مسابقات مرحله اول انتخابی تیم ملی که خودت هم در آن اول شدی، صحبت می کنی؟

این مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد و همه مدعیان به غیر از کشتی گیرانی که مدال المپیک دارند، در این رقابت ها حاضر بودند. من هم برای اولین بار بود که در وزن جدید کشتی می گرفتم. البته من با یک بد شانسی هم مواجه شدم و دنده ام در مسابقات صبح آسیب دید و دکتر اجازه نمی داد که در فینال روی تشک بروم و با اصرار خودم و این که مسئولیت اش با خودم باشد، اجازه دادند و آمپول بی حسی زدند و کشتی گرفتم که خدا را شکر برنده شدم.

 

رقیبت مهدی جعفری یگانه چطور بود؟

همه خوب بودند. واقعا همه در سطح بالایی کشتی گرفتند و رقابت شدید بود.

 

کشتی گیران سرشناسی هم مثل سید احمد محمدی و مصطفی حسین خانی شکست خوردند!

بله همان طور که گفتم رقابت شدید بود و حتی امیر محمدی در همان ابتدا حذف شد. فقط نفراتی مثل کمیل قاسمی، حسن رحیمی، حسن یزدانی که مدال المپیک دارند، نبودند.

 

حضور در وزن جدید چطور بود؟

برای من که خیلی خوب بود. من حتی صبحانه ام را هم خوردم اما وقتی وزن کشی کردم، باز هم زیر وزن بودم. البته متاسفانه این وزن جدید من یک مشکل هم دارد و گویا در بازی های آسیایی از این وزن استفاده نمی شود.

 

بله اوزان المپیکی در بازی های آسیایی به  روی تشک می روند. پس برای المپیک می خواهی چه کار کنی؟

حالا فعلا کشتی می گیریم تا برای مسابقات جهانی بوداپست آماده شویم. تا دو سال دیگر، خدا بزرگ است.

 

گویا رسول خادم هم در سالن حضور داشت؟

بله فکر می کنم بودند. من بازگشت آقا رسول را به فدراسیون تبریک می گویم. امیدوارم وزارت ورزش هم هوای کشتی را داشته باشد و این قدر سمت فوتبال نرود. به هر حال، انتظارات از کشتی بالاست و این رشته و چند ورزش دیگر هستند که در المپیک برای ایران مدال می گیرند.

 

پس از بازگشت خادم خوشحال هستید؟

بله خیلی. آقای خادم یک مدیر واقعی است که هوای بچه هایش را دارد. اگر نصف شب هم به او زنگ بزنی و کار داشته باشی، جواب می دهد. مثل بعضی از مدیران شهر ما زنجان نیست که کاری به کار ورزشکاران شان نداشته باشند!

 

هنوز هم موضوع کارت در زنجان درست نشده؟!

نه بابا! این قدر گفتم که دیگر لوث شده و خودم هم دیگر کاری ندارم.

 

پس الان که متاهل شده ای چه درآمدی داری؟

درآمدی که ندارم و بی کارم. فقط کشتی می گیرم و پول قرارداد بخور و نمیری که با بیمه رازی در لیگ داشتم را جیره بندی کرده ام و کم کم استفاده می کنم!

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.