b_Newsنباید مغرور بشویم

مهماندوست پس از قهرمانی اروپا : کشورهای اسلامی برنامه بعدی ام است

تاریخ: 1395/11/23
زمان: 14: 19
نوع: گفتگو
مسابقات کاپ اروپا در حالی طی چند روز گذشته به میزبانی کشور ترکیه و در شهر آنتالیا با حضور تمام کشورهای اروپایی برگزار شد که تیم مردان آذربایجان با هدایت رضا مهماندوست با کسب 3 طلا، 3 نقره و یک...

 

مسابقات کاپ اروپا در حالی طی چند روز گذشته به میزبانی کشور ترکیه و در شهر آنتالیا با حضور تمام کشورهای اروپایی برگزار شد که تیم مردان آذربایجان با هدایت رضا مهماندوست با کسب 3 طلا، 3 نقره و یک برنز سکوی قهرمانی را از آن خود کرد.

رضا مهماندوست سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندوی آذربایجان، پس از کسب عنوان قهرمانی در پنجمین دوره مسابقات کاپ اروپا، گفت: خدا رو شکر که در مسابقات کاپ اروپا برای دومین بار با تیم ملی تکواندوی آذربایجان عنوان قهرمانی را کسب کردیم.در اولین رویداد سال 2017 کارمان را با قهرمانی شروع کردیم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.

او افزود:‌ برنامه بعدی ما حضور در مسابقات کشورهای اسلامی است که این رقابت‌ها قرار است اردیبهشت در آذربایجان برگزار شود. امیدوارم در آن رقابت‌ها نیز بچه‌ها خوش بدرخشند.من همیشه با شاگردانم صحبت می‌کنم و به آنها گوشزد می‌کنم با مدال‌هایی که کسب می‌کنید باید تجربه‌اندوزی کنید و به خاطر کسب مدال مغرور نشوید چون پس از کسب مدال کار شما تمام می‌شود و در واقع مسئولیت شما سنگین‌تر می‌شود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.