b_Newsواکنش اینستاگرامی محسن بنگر بعد از برد تراکتور مقابل ذوب آهن

دم مجتبی حسینی گرم که باخت اما پشت بازیکنش قایم نشد + عکس

b_News بعضی ها را به خدا واگذار کردم اما ازشون نمی گذرم
تاریخ: 1395/11/23
زمان: 17: 56
نوع: خبر
محسن بنگر پس از یک هفته سکوت جواب مصاحبه های قلعه نویی را بدون ذکر نام در اینستاگرامش داد.

به گزارش سایت روزنامه گل، بعد از آنکه امیر قلعه نویی در رختکن شکست مقابل پرسپولیس را به گردن بنگر انداخت و به او فحاشی کرد، این رفتار سرمربی تراکتورسازی رسانه ای شد تا بنگر از تراکتورسازی اخراج شد. بعد آن اتفاق مدافع تراکتورسازی سکوت کرد اما امیر قلعه نویی در مصاحبه های مختلفی علیه بنگر تاخت.
پس از پیروزی چهار بر یک تراکتورسازی مقابل ذوب آهن محسن بنگر در پستی اینستاگرامی جواب مصاحبه های اخیر قلعه نویی را بدون ذکر نام اینگونه داد:

دَم بچه ها گرم و مبارک طرفدارای فهیم تراکتور انشالله روزای بهتر تو راهه. حق مردم فهیم اذربایجان بالاتر این هاست و قطعا خدا به این تیم کمک می کنه... ین رو هم بگم که مجتبی حسینی خیلی مرده چون باخت سنگین ذوب آهن گردن بازیکن ننداخت. دمش گرم که مثل مرد پشت بازیکنا و تیمش بود نه اینکه پشت بازیکن قایم شه ... آدمها خودشون رو تو شرايط سخت نشون ميدن وگرنه تو شرايط خوب همه لوطی و خوش اخلاق و عالی ان . در این باره خیلی زیاد حرف دارم اما هی فکرم می ره سمت هوادارها و بی خیال میشم ... با آرزوهای شیرین واسه دوستام تو تراکتور عزیز که من اگر یک دقیقه هم پیراهنشوپوشیدم با تمام وجود بود .بعضیا رو هم به خدا واگذار کردم . اگرچه این معنیش این نیست که ازشون می گذرم و می بخشمشون. یا علی ... یاشاسین... : با ارزوی بهترین ها برای مردم شریف تبریز و دوستام در تیم تراکتور عزیز

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.