b_Newsسرخابی‌ها با هم شام می‌خورند اما تو زمین همدیگر را طوری می‌زنند که طرف بلند نشود

محرمی: از الان برد پرسپولیس در داربی را به هواداران تبریک می‌گویم

b_News مهمانی مشترک مسخره‌بازی و سیاه‌کاری است
تاریخ: 1395/11/24
زمان: 07: 46
نوع: خبر
کاپیتان سابق پرسپولیس با اطمینان خاصی از برد تیم برانکو در داربی امروز صحبت می‌کند.

مهدی نوری / مجتبی محرمی کاپیتان سابق پرسپولیس با اطمینان خاصی از برد تیم برانکو در داربی امروز صحبت می‌کند چون از نظر او پرسپولیس در حال حاضر هم به لحاظ روحی و روانی و هم از نظر امتیاز، برتری‌اش را به رخ کشیده و از نظر کار گروهی هم یکی از بهترین تیم‌های آسیاست و به همین دلیل او مطمئن است پرسپولیس مقابل استقلال داربی را می‌برد مگر اینکه اتفاق دیگری بخواهد رقم بخورد.


اوضاع استقلال و پرسپولیس را در آستانه داربی چطور می‌بینید؟
شرایط پرسپولیس بهتر است. پرسپولیس هم از نظر کار تیمی و از لحاظ روحی و روانی بهتر است و امتیاز بالای پرسپولیس هم نشان از برتری پرسپولیس نه فقط نسبت به استقلال بلکه نسبت به همه تیم‌های لیگ دارد. پرسپولیس یک تیم با ثبات است و  با مدیریت خوب و مربی خوب و بچه‌های خوب و حرف گوش‌کن که سر شب بخوابند و خوب استراحت و تمرین کنند تا تیم به موفقیت برسد.


غیبت کمال کامیابی‌نیا در داربی روی پرسپولیس تاثیر نمی‌گذارد؟
بالاخره کامیابی‌نیا بازیکن فیکس تیم است و تاثیرگذار است. اما پرسپولیس بازیکنان بزرگی دارد. الان احمدزاده یکی از بهترین بازی‌هایش را در دفاع چپ انجام می‌دهد و در رختکن به خودش هم گفتم که خیلی خوب در این پست کار کرده است. خود من اکثر پست‌ها بازی کرده‌ام. ازجمله هافبک دفاعی چون فوتبال را اگر راحت بازی کنی، بازی کردن در هر پستی راحت است. اما اگر برای خودت سخت‌ بگیری کار سخت می‌شود.


سروش رفیعی با نمایش خوبی که در این مدت کوتاه داشته چقدر در این داربی تاثیرگذار خواهد بود؟
همه بازیکنان می‌توانند تاثیرگذار باشند. چون پرسپولیس الان کار گروهی انجام می‌دهد هر کسی تاثیر خودش را در تیم دارد. از نظر من پرسپولیس از نظر کار گروهی الان جزو بهترین تیم‌های آسیاست.


در مورد مهمانی مشترک سرخابی‌ها قبل از داربی چه صحبتی دارید؟
مسخره‌بازی است. آخه چه ربطی دارد که با هم شام بخورند و دور هم باشند اما وقتی می‌روند توی زمین همدیگر را می‌زنند. این کارها سیاه‌کاری است که مردم را سر کار بگذارند. الان با هم شام می‌خورند اما تو زمین آن‌چنان همدیگر را می‌زنند که طرف بلند نشود. البته فوتبال ورزش خشنی است و محکم بازی کردن هیچ ایرادی ندارد. اما انگ بزنند کار درستی نیست. بالاخره این سناریو را برای بازی می‌نویسند.


سناریو برای مساوی داربی؟
مساوی که ندارد و پرسپولیس صد درصد می‌برد. حالا با کمال یا بدون کمال بازی را می‌برد. اتفاقا بچه‌ها داربی را می‌برند و آن را به کمال تقدیم می‌کنند.

 


در مورد اوضاع استقلال صحبت نکردید. شرایط استقلال را چطور می‌بینید؟
الان وضعیت استقلال خوب است. بازی با السد هم خوب کار کرد و برد و تیم‌شان سروسامان گرفته اما هنوز از حاشیه درنیامده است. استقلال جلوی السد 120 دقیقه بازی کرد و استراحت پرسپولیس بیشتر بوده است اما بستگی دارد که منصوریان تیمش را چطوری ریکاوری کند. منصوریان در این بازی یا دوباره به جوان‌هایش اعتماد می‌کند یا نه و به باتجربه‌هایش بازی می‌دهد.


رمز موفقیت در داربی چیست؟
اعتماد به نفس بالا خیلی کمک می‌کند تا یک تیم در داربی موفق شود. به نظر من ساده بازی کردن و اعتماد به نفس بالا رمز موفقیت در داربی است.


برای تماشاگران حاضر در استادیوم چه توصیه‌ای دارید؟
تماشاگران تیم‌های خودشان را تشویق کنند و شرایط را طوری رقم بزنند که فضا خوب باشد و بازی اگر برنده‌ای دارد برنده‌اش پرسپولیس باشد و با شادی به خانه برگردند. از همین الان هم برد پرسپولیس را به هواداران تبریک می‌گویم.


خیلی از برد پرسپولیس مطمئن هستید. این‌طور نیست؟
کاملا مطمئنم که پرسپولیس داربی را می‌برد. حالا اگر بخواهند یک‌جور دیگری بازی را دربیاورند که جدیدا از این کارها می‌کنند و بازی را طور دیگری در می‌آورند، آن بحث دیگری است اما مطمئنم که پرسپولیس برنده داربی است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.