b_Newsچهار استقلالی‌ها یک نشان سنتی است

برزای: خواهر و برادرم گفتند داربی را نبردید خانه نیا!

تاریخ: 1395/11/24
زمان: 07: 53
نوع: خبر
هافبک جوان استقلال می گوید برای داربی امروز کاملا آماده است.

ایرج باباحاجی / بهنام برزای این روزها با پیگیری تمرینات خودش را برای بازی بزرگ لیگ آماده می‌کند. دیداری که اشاره داشت اگر در ترکیب آبی‌ها قرار بگیرد تمام تلاشش را به کار خواهد گرفت تا دروازه حریف را باز کند.
حضور او و هم‌تیمی‌هایش در مراسم شام مشترک سرخابی‌ها به میزبانی همراه اول بهانه‌ای شد تا در حاشیه آن گفت‌وگویی را با برزای انجام دهیم که به شرح زیر است.


مهدی طارمی کری‌خوانی کرده که در این بازی دو گل خواهد زد تا با دو گلی که در بازی‌های قبلی به استقلال زده عدد چهار را نشان دهد؟
آن عدد چهار استقلال تبدیل به یک عدد سنتی شده که چهار بازی آنها را شکست دادیم و فکر نمی‌کنم کسی بتواند آن را تغییر دهد.


خودت قول گلزنی به هواداران نمی‌دهی؟
من اگر بازی کنم مطمئن باشید تمام تلاشم را خواهم کرد تا دروازه تیم حریف را باز کنم. البته گل زدن من زیاد مهم نیست. هر کس می‌تواند گل بزند و مهم پیروزی تیم است که امیدوارم نصیب تیم ما شود.


پرسپولیس با شکست تراکتورسازی برای داربی روحیه گرفته و استقلال با شکست السد قطر، به نظرت کدام تیم در شرایط بهتری قرار دارد؟
السد با تراکتورسازی فرق دارد. آنها با بازیکنان بزرگی مانند ژاوی به تهران آمده بودند. کنار زدن آنها تاثیر زیادی در روحیه تیم برای بازی‌های بعدی به خصوص داربی دارد.


پس معتقدی شرایط استقلال بهتر است؟
بازی با السد خیلی در شرایط روحی تیم ما تعیین‌کننده بود. البته من قصد کری‌خوانی ندارم و درباره این بازی (داربی) همیشه اشاره شده هر تیمی در شرایط روحی بهتری باشد برنده بازی است.


یک زمانی به عنوان کاپیتان تیم امید در نشست با رسانه‌ها حاضر شدی؟ همان تیمی که محمد خاکپور سرمربی آن بود. بعد از آن با نیمکت‌نشینی در استقلال تمام این شرایط که تاثیر زیادی در فوتبالت داشت را از دست دادی؟
من نمی‌خواهم دیگر به آن دوران برگردم. خودت خوب می‌دانی چه اتفاق‌هایی افتاد و چرا دیگر به تیم امید که کاپیتان آن بودم نرسیدم. با این حال امسال شرایط بسیار خوبی دارم و خوشحالم بازی‌های تاثیرگذاری برای تیم محبوبم انجام داده و باعث خوشحالی هواداران شده‌ایم.


به بازگشت به تیم ملی هم فکر می‌کنی؟
چرا فکر نمی‌کنم. اتفاقا این بار هیچ‌ توجهی به حاشیه‌ها ندارم و تمام حواسم را متمرکز تمرین و بازی‌های استقلال کرده‌ام و اعتقاد دارم به زودی حق به حقدار می‌رسد.


در آخرین نشستی که به بهانه تیم امید با رسانه‌ها داشتی اشاره کردی خواهر و برادرت در خانه استقلالی هستند. آنها سفارشی برای داربی نداشتند؟
مگر می‌شود سفارش نداشته باشند. آنها در درجه اول دنبال گلزنی من و در درجه دوم برد استقلال هستند. گفته‌اند این برد باید با گل‌های تو باشد وگرنه به خانه راهت نمی‌دهیم. (خنده) البته این را شوخی کردم و امیدوارم روز یکشنبه حق به حقدار رسیده و تیمی که عملکرد خوبی دارد برنده بازی شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.