b_Newsبه خادم نامه زده ایم و عذرخواهی کرده ایم

سامان عبدولی: سعید باز هم کشتی می گیرد !

تاریخ: 1397/03/20
زمان: 14: 04
نوع: گفتگو
برادران عبدولی که به خاطر حواشی ایجاد شده در انتخابی تیم ملی کشتی با محرومیت مواجه شدند، امیدوارند با نامه عذرخواهی شان به خادم اتفاقات خوبی بیفتد.

حامد جیرودی/ در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، همه کاسه و کوزه ها سر برادران عبدولی شکست و پس از درگیری که آنها با حریفان خود داشتند، کمیته انضباطی فدراسیون کشتی آنها و تعدادی دیگر را محروم کرد. حالا و پس از گذشت مدتی از رقابت های انتخابی، به سراغ سامان عبدولی رفتیم تا درباره شرایطی که پشت سر گذاشته است با وی صحبت کنیم. این فرنگی کار اندیمشکی در گفت‌وگویی که با گل داشت، ابراز امیدواری کرد که فدراسیون کشتی تخفیفی به آنها بدهند و اجازه دهند تا در اردوهای آینده تیم ملی شرکت کنند.

 

حالا که مدتی از رقابت های انتخابی گذشته، درباره اتفاقاتی که افتاد، صحبت می کنی؟

راستی را بخواهید من در انتخابی با ۵۰ درصد توانم شرکت کردم.چون مریض شده بودم و به آقای اشکانی هم گفتم که نمی توانم کشتی بگیرم اما ایشان گفت که نمی شود و به هر صورت ما آمدیم و کشتی گرفتیم. دو تا کشتی هم که گرفتم، کشتی های نزدیکی بود و یک بر یک و یک بر صفر عقب بودم. من همان طور که گفتم با ۵۰ درصد توانم مسابقه دادم اما در نهایت شرایطی به وجود آمد که ما خودمان هم دوست نداشتیم رخ دهد.

 

تو آمدی که از سعید دفاع کنی؟

من اصلا در کشتی سعید دخالتی نداشتم اما نظر شخصی ام این است که می توانستند جر و بحث آنها را نادیده بگیرند و زمان کوتاهی بدهند تا آنها آرام شوند اما داور خارجی بود و هر دو دیسکالیفه شدند.

 

در کشتی خودت با محمد نوربخش چه اتفاقی افتاد؟

درباره کشتی خودم باید بگویم که من همیشه سعی کرده ام که آبرو داری کنم. در کشتی هم همیشه حرف از مرام و معرفت و پهلوانی است اما متأسفانه به من حرف هایی زده شد که باعث شد ناراحت شوم و آن شرایط به وجود بیاید.

 

حالا امیدوار هستی بعد از محرومیت دوباره پر قدرت به کشتی برگردی؟

حقیقت این است که ما به آقای رسول خادم نامه نوشته ایم و از ایشان و فدراسیون کشتی عذرخواهی کرده ایم. ما در این کشتی زحمت کشیده ایم و اگر اتفاقی هم افتاده، از روی قصد و غرض نبوده و امیدواریم که از اردوهای بعد دوباره ما را هم به تیم ملی دعوت کنند.

 

اما خبر رسیده بود که سعید تغییر رشته داده و می خواهد مانند امیر علی اکبری در رشته MMA فعالیت کند.

سعید از اتفاقاتی که رخ داده بود ناراحت بود. ما وقتی این طور می شود، باید انرژی مان را تخلیه کنیم و برای همین سعید هم چند روزی رفت بوکس کار کند!

 

یعنی الان می خواهد کشتی بگیرد؟

بله ما الان هم با هم تمرین می کنیم و بعد از انتخابی هم تمرینات مان را رها نکرده ایم و امیدواریم دوباره به تیم ملی برسیم.

 

علی اشکانی هم گفته بود حیف است سعید با این همه تجربه در کشتی، تغییر رشته بدهد.

علی آقا یکی از کسانی است که دلش برای کشتی می سوزد. ایشان می داند سعید چه توانایی هایی دارد و اگر بین چند کشتی گیر بخواهد کسی را انتخاب کند، سعید را انتخاب می کند، چون می داند که او می تواند مدال بگیرد.

 

کرامت برادر کوچک ترت هم درگیر حاشیه شد و مثل شما محروم شد!

کرامت هم یک مقداری ناراحت شد اما در فضای مجازی این اتفاقات را بزرگ کردند و بعد هم سریع رای صادر شد وگرنه کرامت هم پسر آرام و خوبی است.

 

قبول دارید شما برادران عبدولی زود عصبانی می شوید.

بله ولی شما هم این را در نظر داشته باشید که چه اتفاقاتی افتاده و فقط ما مقصر نیستیم.

 

قبول داری که نباید اینگونه می شد؟

صددرصد. ما خودمان هم گول خوردیم.متاسفانه ما را عصبانی کردند و به هدف شان هم رسیدند اما باز هم از جامعه کشتی عذرخواهی می کنیم و امیدواریم که فرصت دیگری به ما بدهند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.