b_Newsسروش می‌تواند اسمش را در تاریخ ثبت کند

پیوس : پرسپولیس همینطوری هم دو گل جلو است

تاریخ: 1395/11/24
زمان: 09: 33
نوع: خبر
فرشاد آقای گل عقیده دارد پرسپولیس دو بر صفر روی کاغذ از استقلال جلو است.

آرش جعفری / فرشاد آقای گل عقیده دارد پرسپولیس دو بر صفر روی کاغذ از استقلال جلو است اما داربی شرایط خاص خودش را دارد و نمی شود هیچ تیمی را از پیش برنده دانست.
فرشاد پیوس می‌گوید به لحاظ نفرات و نیز شرایط جدول، پرسپولیس از استقلال پیش است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پرسپولیس برنده بازی خواهد شد ولی در داربی هر اتفاقی رخ خواهد داد.


داربی هشتاد و چهار را چطور می‌بینید؟
بازی سختی است. استقلال در نیمه  فصل دوم بسیار خوب و آماده نشان داده و با پیروزی مقابل السد در آسیا  انگیزه زیادی پیدا کرده برای همین پرسپولیس نباید این تیم را دست کم بگیرد. اگر اشتباه نکرده باشم پرسپولیس برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر 13 امتیاز از استقلال پیش است و همین مساله نباید باعث غرور آنها بشود. من عقیده دارم به غیر از اینکه مساله روحی، روانی در این بازی تاثیر زیادی دارد، باید بگویم هر تیمی که از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند برنده بازی خواهد بود. البته این را هم اضافه کنم، برانکو باید برای لحظه به لحظه بازی برنامه داشته باشد و در شرایط خاص با تعویض‌های به موقع شرایط را به پرسپولیس تغییر دهد.


استقلال خیلی جوان شده آیا این جوانی می‌تواند برای پرسپولیس دردسرساز شود؟
همیشه ثابت شده تجربه بر جوانی غلبه کرده ولی در عین حال نباید جوانان را دست کم گرفت. این جوان‌ها سه برد پرگل را  پی‌درپی رقم زدند و سپس السد را از آسیا حذف کردند بنابراین می‌توانند خطر ناک باشند آنها انگیزه زیادی دارند تا خود را ثابت کنند برای همین پرسپولیس باید مراقب باشد.


خط حمله پرسپولیس را برای بازی امروز چطور می‌بینید ؟
طارمی و امیری مردان سرنوشت‌ساز داربی هستند این دو نفر در این چند هفته خوب گل زده‌اند و مسلما دروازه استقلال را خیلی تهدید خواهند کرد. من معتقدم اگر این دونفر خوب تغذیه شوند حتما گل می‌زنند. البته در مورد امیری باید بگویم او به خط هافبک هم کمک می‌کند. شما امیری را گاهی اوقات در سمت راست زمین وگاهی اوقات در سمت چپ می‌بینید، برای همین او می‌تواند اسلحه پنهان برانکو در انواع تاکتیک‌ها باشد.


استقلالی‌ها 120 دقیقه مقابل السد بازی کرده اند آیا خستگی ناشی از این دیدار می‌تواند از کیفیت بازی آنها کم کند؟
در فوتبال امروز دنیا تیم‌ها به فاصله 3 روز در میان بازی می‌کنند بنابراین خستگی معنا ندارد تیمی که در کوران مسابقات است برای بازی‌های فشرده هم آماده شده، برای همین فکر نمی‌کنم آنها برای داربی خسته باشند.


نبود کامیابی‌نیا چقدر دراین بازی نمود خواهد داشت؟
کمال بازیکن بزرگی است، او درمیانه زمین به خوبی توپ قطع می‌کرد و در جنگ‌های تن به تن همیشه برنده بود و علاوه بر اینها قدرت بازیسازی بالایی هم داشت، حالا شما وقتی چنین بازیکنی را نداشته باشید، بالاخره خلاء او حس خواهد شد. امیدوارم ماهینی بتواند جای اور ا پر‌کند.


سروش رفیعی می‌تواند مرد برتر و تاثیرگذار بازی باشد و نتیجه را مشخص کند؟
سروش بازیکن بزرگ و باهوشی است و در این مدت در تیم به خوبی جا افتاده  او از تکنیک بالایی بر خوردار بوده و می‌تواند به خوبی در میانه زمین آقایی کند ولی او همه پرسپولیس نیست چرا که فوتبال گروهی است. سروش کار سختی دارد ولی می‌تواند اسم خودش را در تاریخ ثبت کند.


پیش‌بینی شما از نتیجه بازی چیست؟
پیش‌بینی در فوتبال معنی ندارد ولی اگر بازی شرایط طبیعی خودش را طی کند پرسپولیس با دوگل برنده بازی خواهد شد و گل‌های بازی را هم طارمی و سید جلال حسینی خواهند زد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.