شکست های تاریخی رحمتی در داربی

تاریخ: 1395/11/24
زمان: 11: 39
نوع: خبر
مهدی رحمتی امروز یکشنبه یازدهمین داربی خودش را تجربه می‌کند.

به گزارش سایت روزنامه گل، مهدی رحمتی امروز یکشنبه  یازدهمین داربی خودش را تجربه می‌کند. او در 11 شهرآورد گذشته، 10 گل از پرسپولیس دریافت کرده است.

10گل در 4 بازی!
مهدی رحمتی در 11 داربی گذشته خودش   10 گل از پرسپولیس دریافت کرده است .جالب این که این تعداد گل فقط  در 4 بازی وارد دروازه شماره یک  استقلال شده است!

رحمتی دنبال هشتمین کلین شیت
مهدی رحمتی از 11 داربی گذشته خودش  در 7بازی توانسته کلین شیت کند و مهاجمان پرسپولیس را ناکام گذاشته است. کاپیتان استقلال در بازی امروز به دنبال ثبت هفتمین کلین شیت اش در داربی ها می گردد.     

مهدی 3 می کند یا 4 می شود
مهدی رحمتی در 11 داربی قبلی خودش2 برد، 3 شکست و 6 تساوی را تجربه کرده است. باید دید رحمتی در بازی یکشنبه کدام‌ آمار را افزایش می‌دهد. تعداد بردهایش به عدد 3 می رسد  یا تعداد باخت هایش 4 خواهد شد؟ شاید بازهم تعداد مساوی ها بالاتر برود!  

شکست های تاریخی رحمتی در داربی
مهدي رحمتي تاکنون در 11 داربي از جمله 10داربي ليگ برتري و يک داربي جام‌حذفي حضور داشته و 2 برد، 6 تساوي و 3  باخت را تجربه کرده است. نکته جالب این که هر3  شکست  او در داربی ها  براي قرمزها به یک برد خاطره‌ساز و تاریخی تبدیل شده است. اول داربي رفت ليگ ششم که از حوالي نقطه کرنر از مهرزاد معدنچي گل خورد و استقلال دو- يك باخت، دوم‌ داربي معروف 74 که در آن استقلال باوجود این که با نتیجه  2 بر صفر  از رقيب سنتي و 10 نفره خودش جلو بود  با هت‌تريک ايمون زايد 3 بر 2 بازنده شد! آخري هم همين داربي برگشت لیگ پانزدهم  و برتري 4 بر 2  پرسپوليس بود. باید دید رحمتی بازهم یک شکست تاریخی را مقابل قرمز ها تجربه می کند یا مانند 8 داربی دیگر روز خوبی را  پشت سر خواهد گذاشت.  

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.