b_News17 اسفند صندلی کدام سمت می چرخد؟

1+16 در جنگ و حاشیه ریاست هندبال

تاریخ: 1395/11/24
زمان: 13: 31
نوع: خبر
محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارتخانه در نامه‌ای به حیدری دبیر مجمع فدراسیون هندبال، زمان برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون را ساعت 10 صبح سه شنبه 17 اسفند اعلام کرد.

 

حمید آقاعلی‌نژاد، علیرضا پاکدل، مرتضی حسن‌پور، هادی خلیلی،‌ کاظم دل‌قندی، علیرضا رحیمی، شهداد مرتجی، میترا نوری، احمد سعادتمند، کیوان صادقی، حمیدرضا عباسی مقدم، ولی فرنام، ناصر قاسمی، حمید مدنی، خسرو نصیری و محمدناصر نجف‌پور به عنوان کاندیدای کرسی ریاست فدراسیون هندبال ثبت نام کردند. کاندیداهایی که اکثرا نمایشی هستند و در نقش سیاهی لشکر یکی بعد از دیگری به نفع گزینه قوی تر انصراف می دهند تا با این ترفند در بخشی از قدرت آینده فدراسیون سهیم شوند و مزد انصراف شان را بگیرند.

اما ثبت نام سیدابولحسن مهدوی رییس مستعفی هندبال هم به دلیل نقص مدرک ناتمام ماند ولی او در تلاش است که خود را در میان کاندیداها جای بدهد.در همین راستا شنیده‌ها حاکی از این است که داورزنی معاون وزارت با نامه‌ای به دفتر مشترک امور فدراسیون‌ها از آنها خواسته تا نام مهدوی در لیست تایید صلاحیت‌شده‌های انتخابات هندبال قرار بگیرد، این در حالی است که مجوز نهایی برای این کار باید تنها از طریق وزیر ورزش و دولت صادر شود.

علیرضا رحیمی هم پس از ثبت نام در نامه‌ای به سلطانی فر وزیر ورزش مدعی شد برای جلوگیری از دودستگی در هندبال حاضر است از انتخابات خروج کند اما در لیست کاندیداها حاضر است.

در نهایت به نظر می رسد از میان کاندیداهای رسمی مرتضی حسن پور مدیرعامل نیرو زمینی و علیرضا رحیمی رییس سابق فدراسیون و مهدوی که هنوز وضعیت نهایی اش مشخص نشده سه ضلع اصلی این انتخابات هستند و صندلی ریاست به سمت یکی از آنها می چرخد.