b_Newsخیلی دوست داشتم برای تیم ملی در لیگ ملت ها بازی کنم اما نشد

معنوی نژاد: مقایسه من با رونالدو برایم جالب بود

تاریخ: 1397/04/05
زمان: 13: 29
نوع: گفتگو
معنوی نژاد که چند وقت پیش ایتالیایی ها پرش او را بالاتر از کریستیانو رونالدو مقایسه کرده بودند، در گفت و گویی که با «گل» داشت، درباره تیم ملی فوتبال و جام جهانی حرف های جالبی زد.

حامد جیرودی/ تیم ملی والیبال کشورمان یکشنبه شب در آخرین دیدار خود در هفته پنجم لیگ ملت های والیبال برابر آلمان به پیروزی رسید. با این حال، شاگردان ایگور کولاکوویچ نتوانستند به مرحله نهایی این رقابت ها صعود کنند و با قرار گرفتن در جایگاه دهم به کار خود پایان دادند. یکی از بازیکنانی که تیم ملی روی او حساب ویژه ای برای لیگ ملت های والیبال باز کرده بود، محمد جواد معنوی نژاد لژیونر کشورمان بود که در ورونا ایتالیا بازی می کند اما این ستاره اصفهانی والیبال ایران، قبل از شروع بازی های تیم ملی در این رقابت ها دچار مصدومیت شد و نتوانست تیم ملی را در لیگ ملت ها همراهی کند تا غیبت او حسابی به چشم بیاید. اما حالا و پس از رقابت های لیگ ملت ها به سراغ معنوی نژاد رفتیم تا با او درباره وضعیت خودش و شرایط تیم ملی صحبت کنیم. معنوی نژاد که چند وقت پیش ایتالیایی ها پرش او را بالاتر از کریستیانو رونالدو مقایسه کرده بودند، در گفت و گویی که با «گل» داشت، درباره تیم ملی فوتبال و جام جهانی هم حرف های جالبی را مطرح کرد.

 

درباره عملکرد تیم ملی در این دوره از رقابت های لیگ ملت های والیبال چه نظری داری؟

به نظر من بچه ها در این دوره از رقابت ها بازی های خوبی را انجام دادند و همه تلاش خودشان را کردند. تیم جوان شده بود و بازیکنان جوان هم به تیم ملی اضافه شده بودند. البته خود من هم بازیکن جوانی هستم اما منظورم این است که تیم ملی در مسیر پیشرفت قرار دارد و می تواند به موفقیت برسد.

 

اما تیم ملی در این دوره از لیگ ملت های والیبال نتوانست به مرحله بعد صعود کند!

به هر حال، جوانگرایی در هر تیمی زمان بر است و باید با این تیم فرصت داد تا به موفقیت برسد اما مطمئن باشید که این تیم در آینده می تواند نتایج بهتری را کسب کند.

 

غیبت خودت هم در این دوره از لیگ ملت ها و بازی های تیم ملی بسیار محسوس بود.

من خیلی دوست داشتم که در این دوره از رقابت ها تیم ملی را همراهی کنم. به هر حال بازی کردن برای تیم ملی برای هر بازیکنی افتخار است اما من مصدوم شده بودم و نتوانستم در لیگ ملت ها به میدان بروم ولی امیدوارم در بازی های آینده بتوانم برای تیم ملی بازی کنم.

 

الان وضعیت ات به چه صورت است؟

فعلا زیر نظر آقای افروزی کارم را دنبال می کنم اما هنوز کار با توپم را آغاز نکرده ام.

 

از ورونا چه خبر؟

فعلا که خبری نیست. لیگ ایتالیا از مهر ماه آغاز می شود و بعدا باید برای تمرینات به ایتالیا بروم.

 

مثل این که مرتضی شریفی هم قرار است به لیگ ایتالیا بیاید؟

من هم یک چیزهایی شنیده ام اما خبر رسیده که گویا قرار است بیاید. به هر حال، من از این موضوع خوشحال می شوم و امیدوارم که شریفی به موفقیت برسد. او بازیکن خوبی است..

 

بازی های جام جهانی فوتبال را هم دنبال می کنی؟

بله بازی های تیم ملی را می بینم. اصولا همه ورزشکاران ایرانی چه در فوتبال یا والیبال و بسکتبال و دیگر رشته ها تلاش می کنند که پرچم ایران را به اهتزاز دربیاورند و من برای همه آنها آرزوی موفقیت می کنم.

 

طرفدار تیم خاصی هم هست؟

نه زیاد طرفدار تیم خاصی نیستم و همان طور که گفتم بازی های تیم ملی را دنبال می کنم.

 

تیم ملی امشب (دیشب) با پرتغال بازی دارد. چند وقت پیش پرش تو را بالاتر از رونالدو مقایسه کرده بودند. در این رابطه چه نظری داری؟

این مقایسه ای بود که سایت باشگاه ورونا درباره من و رونالدو انجام داده بود که به نظرم کار جالبی بود اما رونالدو بازیکن بسیار بزرگی است و همه از دیدن بازی های او لذت می برند.