b_Newsقرمزها در باد تراکتور خوابیدند

شاهرخ بیانی: موقعیت دقیقه 8 طارمی گل می‌شد استقلال از هم می‌پاشید

تاریخ: 1395/11/25
زمان: 00: 24
نوع: خبر
پیشکسوت پرسپولیس گفت: مهاجم پرسپولیس موقعیت دقایق ابتدایی اش گل شده بود آن نوقت استقلال از هم می پاشید.

ایرج باباحاجی / برتری استقلال در داربی هشتاد و چهارم برابر حریف سنتی‌اش بهانه‌ای شد تا بعد از بازی با شاهرخ بیانی بازیکن قدیمی و پیشکسوت آبی‌ها گفت‌وگو کنیم که در آن به نکات جالبی اشاره داشت.

بازی را دیدید؟
بله دیدم و قبل از هر چیز این برد را به همه استقلالی‌ها تبریک می‌گویم.
استقلال یک گل زودهنگام خورد؛ یک چیزی شبیه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی با این تفاوت که علی منصوریان تیمش را زود جمع کرد.
این کار منصوریان نبود. بازیکنان داخل زمین بازی را جمع کردند چرا که مربی تا قبل از شروع بازی می‌تواند هر سفارشی را بکند و بعد از آن که تیم وارد زمین شده و بازی شروع می‌شود دیگر از اختیار مربی خارج و بازیکنان وضعیت را روشن می‌کنند.

 


شما سابقه بازی در چند داربی را دارید؟ کمی درباره حال و هوای این بازی صحبت می‌کنید؟
درباره داربی باید بگویم که بازیکنان هر دو تیم دوست ندارند ببازند و بابت همین در بیشتر مواقع دوست دارند مساوی شوند. البته این یک روی سکه است و فراموش نکنیدکه این بازی مثل تمام بازی‌های بزرگ و حساس دنیا بازی لحظه‌هاست و در کنار نتیجه تساوی که اشاره کردم بازی هم بوده که هر تیمی از فرصت‌هایش بهتر استفاده کند برنده بازی هم می‌شود.

 

فکر می‌کردید استقلال پس از گل زودهنگامی که خورد برگردد؟
پرسپولیسی‌ها اگر آن موقعیتی که طارمی در دقیقه 7 یا 8 خراب کرد را گل می‌کردند کار استقلال تمام بود و دیگر نمی‌شد جمعش کرد. از یک سو هم بازیکنان منصوریان عقب نکشیده و برای جبران رفتند که به سه گل رسیدند. سه گلی که پرسپولیسی‌ها باور نمی‌کردند دریافت کنند و بازی را از دست دادند. آنها در باد گل زودهنگام خود خوابیده و با تصور تکرار بازی با تراکتورسازی به آب و آتش نزدند تا استقلالی‌ها قدر لحظات را به آنها یادآوری کنند.

 


اشاره به بازی تراکتورسازی و نقش تخریبی آن برای پرسپولیس کردید. بازی با السد چه کمکی به استقلال کرد؟
باید به کادرفنی و بازیکنان استقلال تبریک بگویم. یک مشت جوان که با خودباوری پا به پای بازیکنان باتجربه پرسپولیس دویدند و کم نگذاشتند. بازیکنانی که در بازی با السد اعتماد به نفس خوبی پیدا کرده و دیدید که در داربی چه کار کردند.


حرف آخر؟
این استقلال و بازیکنان در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و خوشحالم که هوادارانی را که از چند ساعت قبل حتی شب بازی به ورزشگاه می‌آیند را شاد به خانه فرستادند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.