b_Newsبرد برای استقلال باخت برای پرسپولیس

خوشبخت می‌مانند، سیاه‌بخت می‌شوند؟!

تاریخ: 1395/11/24
زمان: 20: 26
نوع: خبر
گروه فوتبال داخلی

ورق سرنوشت برگشت. پرسپولیس با کیلوها غرور وارد زمین شد و سنگین‌تر از همیشه تیم پرنشاط برانکو سرمست از آنچه در گذشته جمع کرده بود، باور نداشت که از پس گلادیاتورهای جوان استقلال نیاید. تیم روان برانکو سرگیجه داشت. گل زودهنگام قرار بود استقلال را از هم بپاشد اما عکس آن جواب داد. پرسپولیس با رقص توپ شروع کرد خوب چرخاند اما ناگهان سکته کرد. نقطه حساس و سرنوشت‌ساز لحظه‌ای بود که بعد از گل اول پرسپولیس، توپ روی سر طارمی آمد اما او کار دشوار را انتخاب می‌کند و توپ را بیرون می‌زند. توپی که اگر گل می‌شد می‌توانست سناریو جور دیگری رقم بخورد. استقلالی‌ها از زیر فشار نجات یافته و دو گل همه‌چیز را تغییر داد. ستاره‌های پرسپولیس در انتخاب روز بد بودن هم متحد عمل کردند. همه بد شدند. هم سروش هم مسلمان هم طارمی هم وحید امیری حتی این مرض به گلری که چند 10 متر دورتر ایستاده بود هم سرایت کرد و بیرانوند هم تماشاگر گل‌ها بود.
حالا استقلال برده و پرسپولیس زمینگیر شده است. نتیجه‌ای که می‌تواند آینده‌ای متفاوت را برای هر دو تیم رقم زند. استقلال روی نوار خوشبختی است. جوان‌هایی با استعداد و جنگجو که می‌توانند نویدبخش آینده‌ای بهتر باشند. همان‌ها که بسیاری برای اولین‌بار داربی را تجربه می‌کردند اما از پس جو ورزشگاه برآمدند. ادامه این روند می‌تواند استقلال را در جاده خوشبختی حفظ و حتی به لیگ امیدوار کند. فراموش نکنید که ایشان از گردنه پلی‌آف هم گذشته‌اند و فرصت درخشش در آ‌سیا را هم خواهند داشت.
اما پرسپولیس. آنها هم سیلی را خوب زمانی خوردند. تیمی که از سوی دوست و دشمن ستایش می‌شد برای شکست بازی عجیبی را انتخاب کرد اما این شاید بهترین فرصت برای بیدار شدن باشد. این سیلی می‌تواند پرسپولیس را بیدار کند اگر اهل بیدار شدن باشند. آنها داربی را باختند و بی‌شک تبعات این شکست مدت‌ها برای ایشان ادامه خواهد داشت. اما فراموش نکنید ابتکار عمل در لیگ همچنان در دست آنهاست. شش امتیاز اختلاف با تراکتور اگرچه حاشیه امنیت مناسبی نیست اما نبض کار دست خودشان است. این لغزش اگر در هفته‌های پایانی لیگ بود فرصت جبران برای آنها وجود نداشت امروز بی‌شک برانکو بهتر از هر کسی متوجه شده که مهره‌های جایگزینش استانداردهای لازم برای درآوردن کار را ندارد و تغییرات عجیب در ترکیبش همیشه هم جواب نخواهد دارد. نتیجه داربی برای پرسپولیس خانمانسوز خواهد بود اگر از فشار روانی این شکست خود را خارج نکنند و دست و پای خود را از این مکافات بیرون نکشند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.