b_Newsدعوای باتجربه‌ها عجیب بود

عنایتی: کاوه، فرشید و علی قربانی چشم ما هستند

تاریخ: 1395/11/24
زمان: 23: 29
نوع: خبر
مهاجم سابق استقلال پیش از داربی گفته بود هرکس در این مسابقه برای استقلال گل بزند چشم همه ما استقلالی هاست.

ایرج باباحاجی / برد استقلال برابر حریف سنتی‌اش با سه گل بهانه‌ای شد تا بعد از بازی گفت‌وگویی را با رضا عنایتی گلزن سابق آبی‌ها در داربی‌های گذشته انجام دهیم که در آن به نکات ویژه‌ای اشاره داشت. البته عنایتی که در این فصل برای صبا بازی می‌کند قبل از داربی اعلام کرده بود هر بازیکن استقلال در بازی با پرسپولیس گل بزند چشم ماست.

 


قبل از بازی در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های ورزشی اعلام کرده بودی در داربی هر استقلالی گل بزند چشم ماست؟
همین‌طور است و فرشید اسماعیلی، علی قربانی و کاوه رضایی که گلزنی کردند چشم ما هستند.

 


بازی چطور بود؟
فوق‌العاده خوشگل بود جز آن سه، چهار دقیقه آخر که دو بازیکن باتجربه تیم به جای آرام کردن شرایط به جان هم افتادند که نباید این کار را می‌کردند.
با این حال به بازیکنان جوان دو تیم بابت این بازی زیبا تبریک می‌گویم.


رضا عنایتی سابقه بازی در چند داربی را دارد و گلزنی هم کرده است. قبل از بازی چه حس و حالی دارید، آیا دوست دارید مساوی تمام شود؟
داربی برای هواداران حساسیت خاصی دارد و خود من هیچ‌وقت دوست نداشتم مساوی شود و به باخت هم فکر نمی‌کردم. من در داربی حواسم را جمع کرده و فقط دنبال گلزنی بودم.

 


قبل از تو با شاهرخ بیانی صحبت کردیم و اشاره داشت داربی بازی لحظه‌هاست. هر تیمی قدر موقعیت‌هایش را بداند برنده است؟
کاملا درست است. همین بازی را ببینید. استقلال در نیمه اول چهار تا موقعیت داشت و قدر آنها را به‌خوبی دانست. البته شاگردان منصوریان هم در دفاع خوب بودند و هم در حمله و خوشحالم که به برد رسیدند و به تمام هواداران تبریک می‌گویم.

 


برخی از کارشناسان هم اشاره دارند پرسپولیس در باد بازی با تراکتور خوابیده و خود را از قبل برنده می‌دانست، در آن سو هم بازی با السد به استقلالی‌ها کمک کرد تا به خودباوری برسند؟
من به بازی پرسپولیس و تراکتور کاری ندارم اما درباره استقلال و السد با شما موافقم و واقعا این بازی پلی‌آف آسیا خودباوری آبی‌ها را به بالاترین حد رساند.

 


حرف آخر؟
استقلال روند خوبی پیدا کرده است. بازیکنان این تیم در فاز دفاع و حمله عملکرد خوبی دارند و با این رویه مطمئن باشید که در یکی، دو سال آینده از این بازیکنان بیشتر خواهیم شنید.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.