پرسپولیسی‌ها زیربار تغییر زمان سوپرجام نمی روند

تاریخ: 1397/05/21
زمان: 14: 55
نوع: خبر
باشگاه پرسپولیس حاضر به بازی در زمان دیگری در بازی سوپرجام نیست.

به گزارش سایت روزنامه گل، در حالی که پیش از این اعلام شده بود دیدار سوپرجام فوتبال ایران ۲۹ تیرماه بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال برگزار خواهد شد اما مسئولان استقلال خواهان به تعویق افتادن زمان این بازی شدند که کمیته انضباطی به دلیل عدم آمادگی استقلال برای حضور در این بازی، نتیجه آن را ۳ بر صفر به سود پرسپولیس اعلام و رسما این تیم را به عنوان قهرمان این بازی معرفی کرد.

رای کمیته انضباطی باعث شد تا باشگاه استقلال بابت این رای به کمیته استیناف اعتراض کند که هنوز پاسخ این کمیته بعد از چندین روز اعلام نشده است.

از طرف دیگر مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده‌اند که برای این بازی انصراف نداده‌اند و خواستار برگزاری بازی در زمان دیگری شده‌اند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس اما در رابطه با این موضوع در جلسه‌ای که اخیر برگزار کرده‌اند اعلام کرده‌اند به هیچ عنوان زیر بار برگزاری این بازی در تاریخ‌های دیگری نخواهند رفت. این در حالی است که برانکو سرمربی تیم پرسپولیس هم اعلام کرده که برای بازی سوپرجام تیمش را برای تاریخ ۲۹ تیرماه آماده کرده بود و حاضر به برگزاری این بازی در تاریخ‌های دیگر نیست چرا که برنامه تیمش کاملا فشرده است.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.