b_Newsپس از دعوت به کمیته انضباطی

حقی: محرومیتم را روی یخ بنویسید!

تاریخ: 1395/11/25
زمان: 13: 26
نوع: خبر
عليرضا حقي ملي پوش سابق دوچرخه سواري پس از گفت و گوي جنجالي با روزنامه گل و متهم كردن فدراسيون به حمايت از دوپينگ، به جلسه كميته انضباطي دعوت شد.

علیرضا حقی روز یکشنبه گفت و گوی جنجالی با روزنامه گل داشت. او در این مصاحبه که بیشتر به موضوع دوپینگ برمی گشت، فدراسیون را متهم کرد که حامی اصلی دوپینگ است و در اردوهای تیم ملی به راحتی و با هماهنگی مسوولان از مواد ممنوعه استفاده می کنند.

فدراسیون هم پاسخ صحبت های رکابزن سابق تیم ملی را با دعوت او به جلسه کمیته انضباطی داد. علاوه بر حقی، مهدی سهرابی هم به این جلسه دعوت شده است. او هم مدتی پیش صحبت هایی علیه فدراسیون انجام داده بود. هرچند با توجه به اتفاقات چند وقت اخیر، بعید به نظر می رسد که حقی در این جلسه حاضر شود. این جلسه قرار است اول اسفند برگزار شود.

علیرضا حقی در واکنش به این دعوت به «گل» گفت:مدت محرومیتم را روی یخ بنویسند و جلوی آفتاب بگذارند. آقای قمری برای آدم محروم چه محرومیتی می خواهید در نظر بگیرید. فکر می کنید می خواهم دوباره رکاب بزنم و از محرومیت می ترسم؟ کاری نکنید اسم آن دو نفری که تست شان مثبت اعلام شده و شما پنهان کردید را برخلاف میل باطنی ام اعلام کنم. 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.