b_Newsمورینیو می خواهد این مهاجم را متقاعد کند در منچستر بماند

زلاتان: هنوز تمدید قراردادم با منچستر مشخص نیست

تاریخ: 1395/11/25
زمان: 14: 11
نوع: خبر
زلاتان ابراهیموویچ در حال فکر کردن برای تمدید قراردادش با یونایتد است.

آرمان صالحی/ ایبرا می گوید وضعیت آینده او با شیاطین سرخ هنوز مشخص نیست، با وجود این ادعا به نظر می رسد این مهاجم سوئدی تردید زیادی برای تمدید قراردادش ندارد. این مهاجم 35 ساله که تابستان امسال به جمع شاگردان مورینیو پیوست تا اینجایه فصل 20 گل به ثمر رسانده تا آمادگی خود را نشان دهد.

حالا او پیشنهادهای زیادی دارد و تمدید نکردن قراردادش تا الان، سرنوشت آینده او را تا حدودی در هاله ای از ابهام فرو برده است. روز جمعه ژوزه مورینیو گفت می خواهد زلاتان برای فصل بعد هم در اولدترافورد بماند اما ابراهیموویچ می گوید هنوز هیچ کاری برای تمدید قراردادش انجام نشده است.

ایبرا در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد اهدافش گفت "می خواهم تعداد گل هایم را بیشتر کنم. این غیر ممکن نیست، اما در مورد آینده ام هنوز هیچ کاری انجام نشده است. باید منتظر باشیم ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می افتد". احتمال دارد در فصل آینده از بین آنتونی مارسیال و زلاتان، یکی از جمع شیاطین سرخ جدا شود.

ابراهیموویچ می گوید "در یونایتد همه با هم رابطه خوبی دارند، همه با هم در ارتباط هستند و با یکدیگر صحبت می کنند و همدیگر را تشویق می کنند. مارسیال بازیکن مثبت و پرانرژی است. هنگام صبحانه کنار یکدیگر می‌نشینیم و صحبت می کنیم."

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.